Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám helyrehozni?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyok együtt a barátommal,akit nagyon szeretek és tudom, hogy ő is engem ! Egyetlen egy baj van a kapcsolatunkba az állandó veszekedések! És az utóbbi időbe ez nagyon megrontotta a kapcsolatunkat!Lassan már nincs olyan nap , hogy ne vitázzunk ! Általában féltékenység miatt vannak a viták , főleg az én részemről! Engem pedig az zavar, hogy úgymond nem "romantikázunk"! Se én se ő nem engedünk (sajnos) ezért soha nincs vége az állandó vitáknak ! Szeretném helyrehozni a kapcsolatunkat de fogalmam sincs hogy mihez kezdjek ! Nagyon sokszor próbáltuk már megbeszélni a dolgokat , de mindig csak pár napig sikerült veszekedés nélkül együtt lenni !!


Egy tanácstalan 20lány


2009. nov. 30. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló gondjaim voltak... :/ 2,5évig húztuk, mert nem tudtuk megoldani sehogy sem.. mostani kapcsolatomban ugyanaz a gond, h féltékenyek vagyunk... tudom, h szereted stb., de próbálj meg nem féltékenykedni, hisz veled jár, téged szeret, akkor minek kéne neki más?! :)
2009. nov. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi is ilyenek voltunk. Egyszer viszont elültünk, megbeszéltük a dolgokat, hogy ez így nem lesz jó, és valami "startégiát" kéne kitalálni a veszekedések miatt. Úgy döntöttünk, hogy veszekedés helyett inkább csenben maradunk. Egy ideig én úgy éreztem, hogy szétvet a düh, mert nem adom ki magamból, de hosszú távon nyerő lett a dolog. Alkalmazkodtunk, és nyugalom van:-)! A másik oldalról tekintve szerintem kell nektek is valamilyen döntést hozni, hogy ez így ne mehessen tovább...én a mi stratégiánkat ajánlom, de mindenki más, így nem tudom garantálni, hogy nálatok működik-e...sok sikert:-)!
2009. nov. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy állandó veszekedésekkel teli kapcsolaton mit lehet helyre hozni? Tovább kell lépni, ha nem illetek össze. Ne járjatok úgy mint a párom, hogy ilyen "szar" kapcsolathoz ragaszkodott, amíg idegekkel birta, gyerek is született, és most járhat kéthetenként látogatni, ahelyett, hogy elgondolkodott volna még időben....
2009. nov. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget !!
2009. dec. 4. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!