Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy itt az oldalon sok izmos, normális, jóképű fiatalember panaszkodik, amiért egyedülálló?

Figyelt kérdés

Olyan kérdések, ahol a kérdező nem tudja, mi a baj vele.


Rám a felsoroltak közül szinte egyik sem igaz, még sincs ilyen problémám.

Kezdek félni, hogy valamit nem veszek észre.


2013. dec. 31. 06:21
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

Mert a csajoknak furcsa ízlésük van :))

pl. van egy csaj, akinek szerintem tetszem, mindig mikor találkozunk a levakarhatatlan vigyor kiül az arcára, és mindig nagyon kedved velem. Mégis egy kis gyökérrel jár :D A csávónak akkora egoja van, mint egy felhőkarcoló :D Pedig egy 55 kilós 160cm-es kis zsebpiszok :) Mondjuk jár gyúrni, és mindene izmos, kockahas stb, de kis vézna csóró. 1 fejjel nagyobb vagyok nála, sajnálnám telibe verni, nehogy meghaljon nekem :))

2013. dec. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A lányok újabban olyan fiúcskát választanak maguk mellé, akit gyors zsebre vághatnak ha olyan a szitu...inkább sétáltatni szeretik ezeket az "embereket?" sztem, pedig az ilyeneket régen ledobálták a szakadékba...most meg nézd...a legjobb csajokat szedik fel.
2013. dec. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert nem biztos, h a lányok szerint is az a jóképű, aki magát annak tartja.
2013. dec. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Mert annyi csajt megd.u.g.tak, hogy sok csaj otthagyta a fenébe.

"Ha nem jó a sz@r, jó lesz nekik a k@k@" szitut tudnám erre felhozni.

Azok vannak jobban egyedül, még 30 évesen is, mert kevésbé szépek, és nem kellenek a csajoknak, mert egyszerűen nem jóképűek.

Nekik van okuk panaszkodni, merta mai női társadalom (Tisztelet a kivételnek!) túlságosan meghatározza, milyen legyen nekik a "JÓ" pasi!

Miből gondolják a csajok, hogy a jóképű pasi "JÓ" is?

A jóképűek semmivel nem különbek, SŐT!!!

Semmivel sem jobbak, esetleg jobban tudnak csajozni, millió csajt megdöntenek az ágyban...

Nekünk, akik kevésbé vagyunk szépek, nekünk csak a megvetettség, gúnyűzés, sérelem és az állandó elutasítás jut, plusz még szenvedj is, mert SENKINEK SEM KELLESZ!!!!

Ez mi akkor, ha nem megkülönböztetés és válogatózás???

Megsúgom nektek, a kevésbé szép pasiknak igen csak nagyobb és értékesebb a belső lelki világuk, mint akik jóképűek!

Én sem azt mondom, hogy nem számít a külső, DE IDEN IS SZÁMÍT, csak NE VIGYÜK MÁR TÚLZÁSBA, hogy te jóképű vagy, te kellesz, te pedig ronda vagy és r.o.hadj meg!!!

Szégyeljétek magatokat csajok!!!

2014. febr. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Az utolsó válaszolonak reagálva:


A kevésbé szép az elég tág fogalom. Mondjuk, ha az arca ronda vkinek azzal sajnos nem lehet sokat kezdeni. De attól függetlenül pl. ha elkezd sportolni, gyúrni stb. Máris sokkal jobban fog kinézni.


Ugyanúgy mint a lányoknál, ha van egy nem szép arcú de nagyon feszes testű csaj akkor nagyon sok embernek bejön. Ellenben ha a teste sem jó (pl. kövér) akkor az már necces....


Szóval arról, h vki nem néz ki jól arról nagyrészt ő maga is tehet szerintem!


Ha ki vagy gyúrva, kockahas stb, akkor sokan nem is foglalkoznak mással.

Egy személyes példa:

Gyúrok pár éve, meg is látszik, de nincs kockahasam, mert lusta vok leszálkásítani. Beszéltem is erről egy ismerős csajjal, és mondta, hogy ó az nem fontos meg mellékes.

Pár napra rá sétlálunk meglát egy félmeztelen kockahasú csávót, és elkezdi csorgatni a nyálát, h milyen jól néz ki, meghogy ezzel a testtel megvette őt kilóra:D

2014. okt. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!