Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 8 éve vagyunk együtt, 3 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 éve vagyunk együtt, 3 éve vagyunk házasok és van egy 7 hetes kisfiúnk. 26 évesek vagyunk mind a ketten. Azt mondja szeret engem, de én ezt nem érzem annyira amennyire szeretném. Szeret engem még a férjem?

Figyelt kérdés
Sajnos Ő nem az az érzelmeskedő fajta. Nem ölelget, símogat, becézget. Csak az ágyban látom, hogy vannak érzési is. A kérdés az kapcsán merült fel bennem, hogy egy múltkori beszélgetésünkkor azt mondta, hogy" Ha nekem lenne valakim, ő elengedne. Nem harcolna értem, ha nekem más kell! " Kicsit talán logikus, de ha szeretünk valakit akkor azért harcolunk, nem??? Legalább is én fordított helyzetben tutti küzdenék ezerrel. Beszélgettünk a megcsalásról. Szóba hoztam, hogy mit szólna, ha kiderülne, hogy nekem volt valakim mondjuk 3 éve. A reakció megint meglepett (bár lehet hogy csak éretten gondolkodik) , mert azt mondta, mondjam el nyugodtan nem érdekelné már. Úgysem tud vele már mit csinálni. Ez megint milyen dolog???? Hol marad a fájdalom, hogy nem is akarom tudni és szakítok, mert megcsaltál..... És az a baj hogy látom rajt, hogy komolyan mondja...tényleg nem érdekli. Vagy ez csak a látszet. Ha kiderülne, tényleg érezne fájdalmat? azért mert szeret még???
2008. júl. 15. 10:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
hát nehéz ügy...a pasik nem tudják kifejezni magukat, és nem akarják, h gyengének látszódjanak szerintem...biztos szeret valmilyen szinten, bár ez valószínű már nem szerelem, hanem szeretet. és azt nem kérdezted meg, h ő csalt-e már meg téged??neked mi lenne a reakciód?
2008. júl. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
2008. júl. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztem, hogy megcsalt e? Sosem nézném ki belőle. Az elöbbi kérdések pont azért kerültek köztünk a felszínre, mert egy férreérthető szituban volt. És én rettenetes nagy balhét csaptam otthon. Aztán pár hét alatt megbeszéltünk mindent. Állítása szerint elítéli a megcsalást. Ezt őszintén látom is rajta. Volt a családunkban és rettenetesen elítéli. Azt mondta, hogy még részegen sem csalna meg, ha az eszénél van.Ha meg nincs az eszénél akkor bealszik. Nehezen hiszem el, de hinnem kell neki.
2008. júl. 15. 11:10
 4/11 A kérdező kommentje:
Ja és a reakcióm! Megölném! Nem ám! De rettenetesen szomorú lennék, biztos balhéznék egy kicsit csendesen, rengeteget sírnék és nem érteném miért???? Magamban keresném a hibát!
2008. júl. 15. 11:12
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ő egyszerűen ez a fajta. Párom is ilyen. Mi egyszer már szakítottunk, s pár hónap után amikor beszélgettünk, elárulta, h ő még nem zárta le velem az ügyet, de mivel menni akartam, így hagyta, hiszen az én döntésen volt, nyilván én így akartam.

Ha vki szeret vkit, akkor nem tudom elképzelni, h nem fájna neki, ha kiderülne hasonló dolog. Egyszerűen ő ilyen. És nem az, hogy nem érdekli, csak ő nem adja ki az érzelmeit. de biztosan szeret!

2008. júl. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Gondoltam leírom azt is,hogy azt mondta a kis férjecském, hogy tudja, hogy én fogom elhagyni őt, mert tudja nem ő kell nekem. Ezt azért mondta, mert sokat nyaggatom azért, hogy szeressen. Hogy simogasson, öleljen, mosolyogjon rám csak úgy. Hogy mutassa meg az érzéseit. De ő nem ilyen. És ezen nem akar, tud már változtatni ennyi idő után. Igaz ilyen volt mindig is, de én pont a másik véglet vagyok aki nem tud elmenni úgy mellette, hogy ne érnék hozzá akár egy ujjhegynyit is.
2008. júl. 15. 11:19
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Remélem így van! Ti együtt vagytok még?
2008. júl. 15. 11:21
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
Az én párom is ilyen volt,ö elengedne,minek harcolni,ö sem ölelgetett,becézgetett.Én sajnos nagyon vágyom ezekre a dolgora kibuorult a bili,honapikig könyörögtem hogy foglalkozzon vele ,hogy legalább egy smsm-t kldjön,de semmi.Elhagytam.És nem bántam meg a mostani párom mindent megad nekem!
2008. júl. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
szia, még nem vagyok olyan értett mint te vagyis csak 18 vagyok, de szerintem be kell jöjjön a következő dolog: próbáld meg hanyagolni, ne círógasd ne légy a legkedvesebb vele meg hasonlók, nem arról van szó hpogy goromba légy vele csak egy picit hidegebb, és ne mond menki hoogy cirógasson ,meg stb mer az nem jó és lásd kis idő múlva majd megy ő hozzád cirógatni, nekem mindig bejött:D
2008. júl. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Próbáltam már, de nehéz hogy ne szeretgessem. Mert ugye én meg bujós vagyok. Végül is ebből látszik, hogy neki is nehéz lehet engem szeretgetni( ha ő nem ilyen).
2008. júl. 15. 12:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!