Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ebből még több, mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből még több, mint "közeli ismeretség"? Lehet, hogy kialakul benne valami komolyabb kötődés esetleg szerelem?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy férfival,akivel már lassan 5 hónapja találkozgatok és nagyon jól érezzük magunkat,viszont 2-3 hónappal ezelőtt azt mondta,hogy nem szeretne jelenleg komoly kapcsolatot.Ekkor én úgy döntöttem, hogy miért ne találkoznék vele, hiszen jól érzem magam (és ezt ő is mondta, hogy szeretne velem találkozni). Közben egyre jobban megismertük egymást, és úgy érzem, hogy beleszerettem, de nem tudom, hogy ő többet érezhet-e irántam.26n
2013. dec. 28. 09:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Ja!
2013. dec. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

50% az esély. Vagy lesz, vagy nem :) Kérdés van-e kedved, időd és energiád kivárni. No meg garancia nincs rá, lehet nemsokára azon kapod magad, hogy a randijait meséli el. Friendzone-be nem csak férfiak kerülhetnek be:)


A helyedben én elmondanám neki, hogy te már kezdesz többet érezni, és ha ő nem, akkor te nem szeretnél vele most egy jó ideig találkozni, mert ez így neked nem jó, hogy szereted, ott vagytok együtt, de nem érhetsz hozzá, stb.

Na most erre vagy hirtelen kitalálja, hogy de mégis bejössz neki és összejöttök, ami örömé bódottá :)

Vagy nem találkoztok, te elfelejted és nem pazarolod rá tovább az idődet, és észreveszel más férfiakat is, akik érdeklődnek irántad, és esetleg te is el tudsz képzelni velük többet.


Minél hamarabb kerítesz sort erre a beszélgetésre, annál jobb :)

2013. dec. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

Igazából az a rossz,hogy amikor együtt vagyunk minden szép és jó... nagyon egymásra vagyunk hangolva, kedves, és törődik velem, viszont amikor elbúcsúzunk,akkor úgy utána semmi...nem hív, nem keres...csak ritkán (és a következő találkozásnál megint minden szép és jó)

2013. dec. 28. 09:35
 4/9 anonim ***** válasza:
dugipajti vagy?
2013. dec. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

nem mondanám,hogy az vagyok

kb. 1 hónapja feküdtünk le először...

2013. dec. 28. 09:51
 6/9 anonim ***** válasza:

pedig ha nem csinálsz vmit, az leszel

inkább kockáztass és mondd el neki

2013. dec. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak félek,hogy nem lesz jó vége... pedig tudom,hogy el kell mondanom neki
2013. dec. 28. 10:08
 8/9 Költőnő? ***** válasza:
bár láttunk már pozitív kimenetelű eredményeket, sajnos az én tapasztalataim nem ezt támasztják alá...
2013. dec. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ajjajj, 26 évesen azért már át kellene látnod a szitán...nyilván ez neki baromi kényelmes. Arra a pár órára, amíg ágyba visz addig megerőlteti magát, szépeket mond, de egyébként kb kilép az ajtón és már azt is elfelejtette, hogy a világon vagy...

Legközelebb akkor jutsz eszébe, amikor már éppen venné elő Marok Marcsát, de a homlokára csap: hiszen van neki erre eszköze (ez vagy Te), hogy ne kelljen Marcsát használnia!


Egy ilyen kapcsolat pontosan addig működik rendesen, amíg érzelmi kötődés nincsen egyik fél részéről sem.


Ha van benned tartás, akkor még most az elején megszakítasz vele minden kapcsolatot, mert így elfecsérled a nagy büdös semmiért a legszebb éveidet, ráadásul szerintem ez egy elég megalázó helyzet rád nézve, hogy mindig ugrasz, amikor ő csettint.


Fentieket persze csak akkor fogadd meg, ha nem akarsz megaláztatásban élni, ha neked erre van szükséged, hogy a sárba tiporjanak, akkor nyugodtan folytasd. Viszont ne is panaszkodj!

2013. dec. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!