Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20sa éveitekben járók, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20sa éveitekben járók, mi alapján választotok párt?

Figyelt kérdés
mi az amitől azt mondjátok,hogy őt nem tudnátok elképzelni párként?

2013. dec. 25. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Végtelen kizáró ok lehet az igénytelenségtől a véleményekig, a szokásoktól a társaságig. De mégsem tudom megmondani mi az, ami alapján el tudnám képzelni. Minél jobban megismerem és minél kevesebb "hibát" találok benne, annál bizonyosabb, hogy el tudnám viselni magam mellett. :)
2013. dec. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha 1 csaj 20 évesen 5-6 fiúval kúrt, akkor az a csaj már nálam egy nulla, egy farokcibáló :D
2013. dec. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Nem mondod :D ***** válasza:
Nekem az a bajom, hogy kiakadok, ha egy ember nem ír helyesen...persze, attól lehet rendes és belevaló ember, de egyszerűen taszít, ha valaki helytelenül ír....én is hibázok, de nem tudok erről a hülye szokásomról leszokni...
2013. dec. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igénytelen,buta illetve ribi.
2013. dec. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Buta, nem dolgozik, elvárná h eltartsák. Lusta mint a disznó. És nem tetszik külsőre.
2013. dec. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Életstílusa alapján.


nem jönnék össze egy állandóan pörgő, bulizni vágyó csajjal.



Külsőleg pedig csakis szimpátia.

2013. dec. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!