Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már ilyen? Nagyon vonzódtam egy lányhoz, össze akartam vele jönni, de amikor már jártunk egy ideje, valahogy mintha megakadt volna a dolog, nem szerettem bele.

Figyelt kérdés
ami eleinte tetszett benne, az az volt, hogy teljesen más mint én, és aztán pont ez kezdett el zavarni. de elvileg az ellentétek vonzzák egymást nem?
2009. nov. 26. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
hát, vonzzák egymást elvileg. de a valóság nem hiszem, hogy olyan kecsegtető. ha merőben mások vagytok, a különböző világnézet miatt jelentős konfliktusok alakulhatnak ki. szerintem az a jó, ha minél több közös van bennetek, mert ezáltal jobban megértitek egymást stb.
2009. nov. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen, szerintem is ez mondás egy hamuban sült f@szság, már bocs. méghogy vonzák egymást...
2009. nov. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez természetesen normális. Attól hogy valaki külsőre nagyon tetszik, nem biztos hogy az igazi a számodra. Ezért kell megismerni valaki. Te most megismerted, nem tetszik, ezért minél hamarabb ki kell lépni, ne áltasd őt se.
2009. nov. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mintha csak a saját barátom írta volna ezt. A lány tuti érzi. A lehető leggyorsabban véget kellene vetni neki, h a lánynak minél kevesebb fájdalmat okozz és ne húzd az idejét. Te is megérdemelsz olyat, akibe tényleg bele is szeretsz és ő is megérdemel olyat, akivel kölcsönösek az érzéseik. Sajnos ezekről nem tehetsz Te sem, ő sem. Bár attól még ugyanúgy fáj :(
2009. nov. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!