Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Óvszert találtam a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszert találtam a férjem zsebében mit tegyek most?

Figyelt kérdés
Ö azt mondja az egyik haverjának vette.De akkor minek volt felbontval?Mi nem használunk óvszert tehát azt nem mondhatsa hogy nekünk vete.Szerintetek higyek neki?Amugy mindig hazajár idöben ,nem késik,este is itthol van.Mit tegyek?
2008. júl. 14. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
lehet a munkahelyén van valakije. A haverja nem tudott venni magának vagy mi? nem értem a férjed! én a te helyedben nyomoznám.
2008. júl. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért a helyedben a körmére néznék. Ha egy havernak vette az óvszert, akkor nem bontotta volna fel, hanem odaadta volna neki. Ha minden alkalommal otthon alszik, célszerű lenne a munkahelyén, itt-ott körülnézni.


Bár ne legyen igazam, lehet, hogy tényleg ártatlan.

2008. júl. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Hát ha már fel volt bontva nyilván használták is.Szerintem a férjed megcsal vagy már megcsalt téged.És hát a pasik meg olyanok hogy azt hiszik hogy nekik megbocsájtható a félrelépésük.Próbáld meg kideríteni hogy tényleg másik csaj van-e a dologban.Ha megcsal akkor dobd ki.
2008. júl. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Mondjuk az érthetetlen,hogy ha esetleg tényleg van valaki a képben,akkor az óvszert miért hagyja a zsebében...Ha meg vette a haverjának,ami szintén érdekes,hogy miért nem ő vette meg magának,akkor miért volt felbontva...

Lehet semmi nincs,de hogy te is nyugodtabb legyél,járj utána a dolgoknak.Ha tényleg semmi nincs,akkor jót nevetsz majd ezen,ha meg mégis,akkor meg még az elején el lehet kapni a párodat.

2008. júl. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
55%
Nem kell azonnal a rosszra gondolni! Én is szeretek óvszerba masztizni, mert leglaább nem lesz minden tiszta....
2008. júl. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
51%
Még várjál vele, hátha több nem lesz!!!!
2008. júl. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
én ugy vagyik vele,h amit nem tudok,az nem fáj,és jobb is igy.igaz ez a mondás.aztán ha mégis megcsalt,akkor nézd a jo oldalát,örülj,h védekezett!na jo ez rossz vicc volt.ne mondj neki semmit,ne veszekedj,csak finoman nyomozgass!
2008. júl. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%
Van gyereketek? Nem lehet,h. neki vette csak nem akarta elmondani neked?
2008. júl. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a férjed válaszából "nagyon kilóg a lóláb", én biztos nem hinném el a helyedben, h minden ok vele. Esetleg nem lehet, hogy a haverjával kavar :s?
2008. júl. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!