Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érezhet irántam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érezhet irántam valamit?

Figyelt kérdés
Tegnap volt ilyen karácsonyi műsor suli keretben, és egész nap velem volt, az ölembe feküdt, és azt kérte karácsonyra,hogy megfoghassa a mellem... A lényeg, hogy nem hagytam, ami után megkaptam, hogy becsül engem, mert nem vagyok egy olcsón kapható k *rva... Miután kimentünk a teremből, tömegnyomor volt, esegyáshoz nagyon (testközel) mentünk ki "vonatozva" igy hogy fiu lány fiu lány és fiu és én a srác előtt álltam, és ő inkább mellém állt, és közelebb húzott magához, és dicsérte a szememet, a ruhámat... Szerintetek?
2013. dec. 22. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Ugyan, csak hazudott, hogy minél előbb lefektethessen.
2013. dec. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
14 vagyok... A srác nem ilyen, csak velem volt egész nap ilyen...
2013. dec. 22. 18:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Minden jel arra utal, hogy tiszta szívből utál. Sajnálom, hogy véget vetettem a gyereknapnak!
2013. dec. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ilyet se csinál minden jöttment fiú az osztálytársával.Készülj fel, itt lesz valami.
2013. dec. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Lehet h csak meg akar dugni, de azt te is megbeszèlheted vele, hogy ha csak szexre kellenèl akkor lekophat. Amúgy neked bejön a srác?
2013. dec. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek megfona a mellet, ha lehetne... De velem valahogy másnak tunik
2013. dec. 22. 18:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Helyes megfogalmazás:másnak tűnik.De csak egyszer mondasz igent neki, és vége a kétszínűsködésnek.
2013. dec. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A tested iránt érezhet valamit.
2013. dec. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Lehet... Csak... Áh mindegy, őt ismerni kell ahhoz, hogy ezt meg lehessen érteni... Csak most jöttem ra!
2013. dec. 22. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!