Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha soha nem lesz barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha soha nem lesz barátnőm akkor hamarabb meghalok? Avagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mert még soha nem volt barátnőm és én nagyon vágyom rá de valamitől én mégsem akarok soha csajozni egyedül akarok élni! Remélem értitek! F/18
2009. nov. 25. 21:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Héééé akkor neked nem barátnő kell hanem egyéjszakás kapcsi...Gondolom szívesen megraknál már egy csajt, szal hajrá!:)
2009. nov. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ember, először döntsd el, hogy mit akarsz.
2009. nov. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha a hülyeség fájna akkor sikítoznál egész nap
2009. nov. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ép aszt nem tudom eldönteni!
2009. nov. 25. 21:15
 5/10 anonim ***** válasza:
elfogod tudni dönteni, csak esetleg később érsz be, csak később meg nehéz lesz nagyon elkezdeni, ígyvagyok énis, eddig nemigazán érdekelt, most meg béna vagyok mint egy 14-16 éves, meg gyáva, pedig 20 vagyok
2009. nov. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

21.44


Én is ugyanilyen vagyok. Ráadásul öregebb is (22), szerintem Én már el is áshatom Magam.:((

2009. nov. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

21:52

Van ennél roszabb is...23 múltam...Elástam magamat. Nade a remény hal meg utoljára azt mondják. Volt már futó kapcsolatom de rendes még 1 sem.

2009. nov. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A gödörásás még oké, de ki dúrja rátok a földet?:D Viccet félretéve, szerintem sohasem késő, keressetek egy kedves, normális lányt és ne plázacicákban gondolkodjatok. Főleg, mert smink nélkül lehet, hogy meg sem ismernétek. :_) Nekem is most van az első(és egyben utolsó) kapcsolatom, megtaláltam a lekitársam és nagyon boldog vagyok. Tudom ez naívan hangzik, de így van. :) Remélem nektek is sikerül. 23L
2009. nov. 26. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát menjél nőzni, hogy legyen egy barátnőd. Ha akarsz valamit, akkor menjél utána! Azzal, hogy csak otthon ülsz semmi sem fog megoldódni! Legalább beszélgess csajokkal, ismerd meg őket. Aztán majd akad valaki. Mindenkinek természetes igénye, hogy legyen egy párja. Figyelj rá, hogy meglegyen a saját életed és ne nyomja el a másik, de párodnak is kell lenni, mert különben magányos leszel.
2009. nov. 26. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
gyűlnek a lúzerek mint a döglegyek a szarkupac fölött
2009. nov. 27. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!