Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, akinél nagy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, akinél nagy az anyagi külömbség?

Figyelt kérdés

Tehát, hogy neked vagy a párodnak sokkal több pénze van esetleg szégyelled ezt, vagy ő? Volt már vitátok ebből?

Főleg fiatalok válaszát várom de írhat mindenki :)

nemet és kort légyszi


2009. nov. 25. 19:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát nálunk nagy, de miért lenne belőle vita? Még nem élünk együtt, nincs közös költség, ő meg nem olyan, aki elvárja, hogy én fizessek neki mindent.

Ajándékozásdinál meg sokkal jobban örülök annak, ha csinál nekem valamit, mint ha venne. Abban sokkal több a törődés és a szeretet:)


18/F

2009. nov. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hogyne, 19/L vagyok és 2 suliba járok egyszerre, szóval nincs időm mellette dolgozni, míg a párom (22/F) dolgozik. Csupán ennyivel van több pénze mint nekem. Nincs belőle vita, miért is lenne?
2009. nov. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is nagy a különbség. Mind a ketten már önálló keresettel rendelkezünk. Ebből nem volt vita. Még nem élünk együtt, de hamarosan. Nekem sokkal fontosabb, hogy megért és mikor kell megvigasztal és törődik velem. Viszont is ez a helyzet. Az ajándékoknál meg egy apróságnak is örül, de annak a leginkább mikor csak úgy át ölelem.29/N.
2009. nov. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
azért kérdeztem a vitát mert van egy barátnőm akinek a barátja nem velünk egy szinten van anyagilag és a lány vesz neki cigit meg szinte mindent :S ő fizet mindenhol és ebből néha van vita....(szeretik egymást, 3éve együtt vannak)
2009. nov. 25. 19:20
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

22/L, 26/F, 1/baba. Nálunk páromék (F) dúskálnak, ezért szülei úgy vélik, hogy az erkölcsi és szellemi javakat is ilyen arányban birtokolják, én pedig le akarom fejni őket. Úgyhogy függetlenítettük magunkat és vérrel-verejtékkel talpra álltunk, mint mindenki más. Így boldogabb az élet, mintha megvásároltak volna. Párom is tojik Pénzistenre és én is. Ez a titka a boldogságnak.

Csak az az érték, amiért mi dolgozunk meg.

2009. nov. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nekem van több jövedelmem, mert én dolgozom, ő meg még tanul. Nem szoktunk veszekedni miatta (max, hogy sokat dolgozom), igaz én sem élek a barátommal együtt.

21/L

2009. nov. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én kicsit szégyelltem magam mikor hazavitt a barátnőm és kiderült h a telephelyükön nem áll csak 30 darab kamion meg még mellé vagy 10 épp járja Európát:)

De végül persze nem lett belőle semmi, tökre elfogadott mindenki:)

2009. nov. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
Engem párom tart el, hááát én nem veszekszek vele emiatt. :) Meg a cipők miatt sem amiket vesz nekem!:)
2009. nov. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
lemaradt: 25/L
2009. nov. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mi a párommal együtt élünk. Függetlenül, ő kicsit többet keres mint én, de nálunk ebből semmi probléma nincs, mert a kis pénzünket összedobjuk és az a lényeg. A szüleink helyzete között nagyon sok különbség van, ami okozott problémákat. Az ő szülei kicsit szégyenlik az én családomat, de végülis elfogadták őket. Nem is volt más lehetőségük.
2009. nov. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!