Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek nem fura mások kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek nem fura mások kapcsolati problémáiról olvasni?

Figyelt kérdés
Nekem teljesen idegen dolognak tűnik. Egyeseknek az a legnagyobb problémája, hogy nem törődik vele a pasija vagy épp megcsalta a barátnője. Ez tényleg olyan nagy kaland? Én egyáltalán nem tudom átérezni. Épp olyan, mintha prémium autókról olvasgatnék. Egyszer sem fogok vezetni olyat, de mégis elolvasom.
2013. dec. 18. 19:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

neked tényleg fura lehet


más meg tanul ebből mert ez az élete

2013. dec. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem nem.Néha idegesítő amikor bolhából is elefántot csinálnak.Illetve rossz kapcsolatban van és szenved csak azért mert szereti...

Na ilyenkor agyhalál.

2013. dec. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha meg nem érdekel akkor meg minek olvasgatsz itt?

Ez van a mai világban.


Inkább erről beszéljen az emberek java mint az állandó megélhetési problémákról.

2013. dec. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nem az!

mert ha lexarnám nem olvasnám

2013. dec. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Panaszkodsz mások panaszkodásáról...:DDDD VICC VAGY!:D Amúgy ha nem tetszik az oldal, akkor tovább lehet menni és nem itt rontani a levegőt... EZ ILYEN OLDAL! Lesd akkor az értelmes facebookot, ahol annyi az értelem mint benned is! Bocs, ha durva voltam, de ilyen id-óta emberrel már rég találkoztam...
2013. dec. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

"Ha meg nem érdekel akkor meg minek olvasgatsz itt?"


Hova írtam, hogy nem érdekel? Azt mondtam, hogy fura, hogy másoknak ez a legnagyobb gondjuk az életben. LOL

2013. dec. 18. 19:59
 7/12 anonim ***** válasza:

egyetértek azzal hogy sokszor olyan kis dolgok miatt panaszkodnak az emberek! ha én lennék olyan helyzetben simán meg tudnám oldani

nekem nem fura ha olyan kérdést olvasok itt, ami a párkapcsolatáról szólnak, megpróbálok válaszolni a lehető legértelmesebben/viccesebben

2013. dec. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kérdező én is így vagyok ezzel, na nem azért mert még sosem volt senkim, csak nekem is fura, hogy itt egyes embereknek ezek a legnagyobb problémái. Más meg azt sem tudja kb. telik-e neki ételre, italra, egészséges lesz-e, marad-e vagy sem. Nem tudom átérezni mások ilyen jellegű gondjait. Ami azt illeti, le is szarom itt.
2013. dec. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem nem fura már semmi ebben a világban.

Megcsalás és a szakítás is azért fordul elő, mert abban a kapcsolatban valami nem jól működik, a felek nem tudnak egymással kommunikálni, nincs tisztelet, becsület és hűség ami a legfontosabb lenne.

Elolvasok néhányat, ha olyan kedvem van, vagy unatkozok, néha reagálok is rá, de semmi több.

Másnak vannak épp elég gondjai, problémái és fájdalmai és egyesek, hogy mondjam itt siránkoznak és verik a nyálukat. Ilyenkor gondolkodom én el azon, hogy nincsenek barátok, barátnők, akikkel ezt megbeszélhetné az illető?

2013. dec. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Minek jönnek egymással össze az emberek, ha nem illenek össze? Nekem is volt már egy lány az életemben, de nem jöttem (volna) vele össze, míg nem ismerem meg, de ő nem bírta azt az "állapotot", így dobbantott. Ő meg úgy kezelte a dolgot, hogy szakított velem, közben meg együtt sem voltunk - mivel meg sem tudtam ismerni 2 hónap alatt. Szánalmas emberek vannak.
2013. dec. 18. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!