Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm nem foglalkozik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nem foglalkozik a problémáimmal?

Figyelt kérdés
Bármi problémám van , haa végig is hallgat nem segít (leszar) , tereli a témát magára állandóan (ő problémáira). Én mindig végig hallgatom tanácsot adok . Ő sose hallgat végig, tereli a témát , mindig csak Ő . Akkor most vizsgáztam , tudta is és meg sem kérdezte sikerült-e . Úgy érzem vele , nem lehet jövőt tervezni . Vicc az hogy más csávók után jobban érdeklődik , hogy mi van velük stb (haverjai elvileg )

2013. dec. 18. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Hagyd el. (komolyan)
2013. dec. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekled minek vagy vele? Ennyire szereted? Ennek az lesz a vége,hogy pofára fog ejteni!
2013. dec. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyszer már beszéltem vele erről , most megint felhozom. Nem változik cselekszek, bár tény hogy szeretem .
2013. dec. 18. 14:25
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem igazából te sem szereted őt, csupán csak ízlik a nunija

én például rendre olyan lánnyal jövök össze akiről már mindent tudok sőt még azt is hogy milyen gyógyszert szed az apja.nemám az hogy valakivel összeállók oszt ilyen kellemetlen meglepetések érnek....

2013. dec. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!