Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a velemenyetek a fiu es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek a fiu es lany kozti legjobb baratsagrol?

Figyelt kérdés
2009. nov. 23. 22:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Nem, nem nem!

Fiú lány barátság nincs! Hidd el...tapasztalat.

2009. nov. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Létezik ilyen, csak az kérdés,hogy mielőtt vagy miután lefeküdtek. XD
2009. nov. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Fiú-lány barátság? Hát ennél nagyobb baromságot is régen hallottam már. (Azt is tudom, hogy "hát"-tal nem kezdünk mondatot, szóval nem kell beszólni!) Az egyik fél részéről ez mindíg több. De néha mindkettőről. Csak nem merik egymásnak bevallani. Sőt, még önmaguknak sem!

Az egyik ismerősöm szavait idézném; "A barátság és a szerelem között csupán annyi a különbség, hogy a barátoddal nem smárolsz és nem fekszel le." És ha teszem azt, sokat jár együtt bulizni, "mindent átbeszélni", stb két ellenkező nemű személy, akik egymást csak barátnak vallják, nem megfordul-e valamelyik fejében, hogy de jó lenne...

Sajnos, nekem már két társaságom hullot szét ilyen fiú-lány "barátságok" miatt. Mert két ember azt hitte, hogy, na mindegy...

Baromság!

2009. nov. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nekem eddig senkivel nem működött, kivéve egy embert: az egyik exemet, akivel annyira meguntuk két év alatt egymást, hogy eszünkbe se jutna újra kavarni, viszont jól elvagyunk, mint két hülye testvér.:D Szóval van, ritka, de van ilyen, mert amúgy tényleg, minden 'lánybarátomat' meg akartam dugni valahol...Ő az első akit nem, de csak mert már kiéltük magunkat.:D És érdekes, hogy 3 éve vagyunk mint barátok, azóta semmi szexuális nem merült fel, tényleg elegünk lett.:D 25 f
2009. nov. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Veszélyes kombináció. Én is beleestem ebbe a helyzetbe, szinte mindig több lesz belőle mint várnád bár részemről egyoldalú a dolog mármint a lány akar 'kissé' többet mint barátság. Elég nehéz de ha megtörténik akkor tudd kezelni a dolgot főleg akkor ha van párod. Csendesen megjegyzem nincs olyan nő aki megérti ezt előbb utóbb féltékeny lesz és nem tudod kimagyarázni bárhogy próbálod is.
2009. nov. 24. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
az a véleményem róla, hogy nem létezik.
2009. nov. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

az a fő érvetek, hogy nem lehet, mert az egyik oldalról biztos több érzés van.


gondolkodjatok logikusan: ha az egyik fél tekintheti a másikat csak barátnak, vonzalom nélkül, akkor a másol fél is ugyan ilyen eséllyel nem érez semmit, ergo lehetnek csak barátok.

2009. nov. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Párkapcsolat előtt igen. Utána Soha.
2009. nov. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom , szerintem nincs ilyen.
2010. jan. 2. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
férfi és nő közti barátság azoknak a házassága akik nem hálhatnak együtt.
2010. jan. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!