Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem van a gond vagy mi a franc?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a gond vagy mi a franc?

Figyelt kérdés
Nah, a helyzet az az, hogy egy fél éve nincs barátnőm, nem azért mert nem lehetne hanem mert nem akartam most nagyon agyalok egy csajon de az a hézag, hogy nagyon rászoktam a barátokkal való ivós bulikra és egy csajt azt koloncnak éreznék, tehát most sevele se nélküle.... Mitévő legyek??
2009. nov. 23. 18:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mérsékeld az ívós cimborákkal való találkozást. akkor lesz is esélyed a csajnál. egy nőnek illetve csajnak sem kell részeges pasi. ezzel magadnak is megkönnyíted a helyzetet.
2009. nov. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem az ivással van a gondom hanem azzal, hogy egy csaj társaságában nemtudnék úgy bulizni...
2009. nov. 23. 18:40
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem dettó ez a gondom, csak én lány vagyok... :D

Kéne pasi meg nem is mert sok lenne a rinya a hétvégi bulizások miatt meg minden :S

19/L

2009. nov. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha rászoktál az ívós , haveros bulikra akkor csak menj inni. Minek neked nő az életedbe ?

Talál az a csaj normálisabb fazont is..

Az én apám is így kezdte aztán alkoholista lett belőle. Ne hidd, hogy később le tudsz majd állni, ne áltasd magad ezzel. Szétesik majd az életed , olyan gyorsan, hogy észre sem veszed.... Majd mikor azt veszed észre, hogy reggelente innod kell mert remeg a kezed akkor már késő....

2009. nov. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
mennyi idős vagy? lehet h simán ráérsz még csajozni menj csak inni bulizni, ha komoly kapcsolatod lesz úgyse fér bele. sajnos haver fejét is elcsavarta egy lány, azóta nem hajlandó lerészegedni, sőt még ő szid minket hogy lehetünk ien állatok hogy sörrel locsoljuk egymást :D na jo szal ő most "nagyon komoly" és "nője van", szal így tudjuk elfogadni hogy nem olyan mint rég. igyatok bulizzatok, ha jön a szerelem meg úgyis hanyagolni fogod a haverokat
2009. nov. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nah öcsém azért alkeszozni nemkéne most nehogy már gond legyen az hogy szombat esténként bebaszcsibulivan?!?! Ezek szerint az 50 főt számláló baráti társaságomból mindenki alkesz lesz? Nah azért általánosítani nemkéne...
2009. nov. 23. 19:05
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen mert végülis papucs sem akarok lenni a barátaim szemében nemaz hogy nemértenék meg de akkoris amúgy 18...
2009. nov. 23. 19:07
 8/12 A kérdező kommentje:

19/L


Ott már rég nagy gáz van ha megy a rinya a bulizás miatt, a kapcsolat alapja az "Élni és élni hagyni" szöveg ami szerintem mocskosul igaz :)

2009. nov. 23. 19:09
 9/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. Én nem rinyálok :D

Esteleg a pasi, mert a "szombati bebaszcsibulik" alkalmával azért néha ismerkedek is és azért az nem tesz jót egy már meglévő kapcsolatnak :S

-és most nem ribancféle egyéjszakás kalandokat értek ezalatt-

19/L

2009. nov. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el az összes választ, úgyhogy bocsi ha olyat írok amit már előttem is írtak. Az én véleményem az, hogy ha komolyan érdekel a lány, akkor eleinte persze vissza kéne fogni az ivós hétvégéket. Aztán ha kialakul valami komolyabb akkor már együtt is folytathatjátok. Mielőtt megkövezne bárki most nem arra ösztönzök senkit, hogy alkoholista legyen. De mi is a barátommal együtt iszunk, jó nem minden hétvégén de néha van egy két buli ami súlyosan sül el. De hát 21 évesek vagyunk, miért ne érezhetnénk jól magunkat. És meg kell mondjam mi kifejezetten szeretünk együtt elmenni bulizni és/vagy iszogatni.
2009. nov. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!