Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valami tömeges lelki defekt hogy az emberek - nok főként - arra buknak akit nem kaphatnak meg es ha mar veluk van akkor nem megbecsülik, hanem a következő utan néznek?

Figyelt kérdés
Van ennek vmi Pszichológiai neve? Nem ertem ezt, van eleg történés az életemben, ha van párom,alig várom hogy egy nyugodt, "kuzdelemmentes" békés, kapcsolatba mehessek haza.de nem...a nőknél mindig kell a drama, sokan konkretan generálják a vitákat,mintha élveznek.aztan meg osszebujas. Mi ebben a jo?
2013. dec. 9. 21:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ez főleg a férfiakra érvényes, bár azért sok nőre is. Úgy hívják: vadászösztön. Az embereket sokszor izgatja, akiért harcolni kell, aki nem adja magát könnyen, nehezebben megszerezhető. De szinte mindennel így van ez a világban, a nehezen megszerzett dolgokat jobban értékeljük.

Csak sajnos sokan vannak, akiket csak addig érdekel a "préda", amíg meg nem szerzik, aztán elveszíti a varázsát. Ilyenkor a férfi, vagy a nő inkább a hódítást élvezi és nem magát a kapcsolatot akarja.

2013. dec. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én odavagyok valakiért, és meg is kaptam. Sőt , még meg is becsülöm, ahogy ő is engem.


Az ilyen nőket is , mint a kérdésben írtad...mocskos hazug r...cnak hívják.


27/N

2013. dec. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Értem is így harcolt egy lány... Direkt kérettem magam, holott oda voltam érte már régóta. Aztán "nagy nehezen" beadtam a derekamat. Egy gyönyörű fél évet kaptam tőle, aztán dobott... Én küzdeni akartam a kapcsolaton belül is, de ő mindig tálcán kínálta magát, ezért a vadászösztön helyett egy langyos kényelmesség lett úrrá rajtam. Aztán ezt ő megunta, és hess..
2014. jan. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!