Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valami tömeges lelki defekt hogy az emberek - nok főként - arra buknak akit nem kaphatnak meg es ha mar veluk van akkor nem megbecsülik, hanem a következő utan néznek?

Figyelt kérdés
Van ennek vmi Pszichológiai neve? Nem ertem ezt, van eleg történés az életemben, ha van párom,alig várom hogy egy nyugodt, "kuzdelemmentes" békés, kapcsolatba mehessek haza.de nem...a nőknél mindig kell a drama, sokan konkretan generálják a vitákat,mintha élveznek.aztan meg osszebujas. Mi ebben a jo?
2013. dec. 9. 21:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ó, ha én megkaphatnám őt:))
2013. dec. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%
Ne sírjál már..Keress akkor olyan nőt aki nem ilyen és pont.
2013. dec. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az érzés után vágyakoznak, hogy a "lehetetlent" is elérheti. Ha megvan, akkor meg már nincs tovább. Nem tudom van-e ennek pszichológiai megfelelője.
2013. dec. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Majd ha elmúlik az a tömeges lelki defekt, hogy általánosítás, majd ez is el fog múlni...
2013. dec. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

óóóó,nekem pont az exem csinálta a drámát férfi létére,közölte hogy egy 20éves pasinak nem megértő nőre van szüksége hanem arra hogy a kapcsolaton belül "küzdeni" kelljen

amúgy szerintem annyi hogy az embereknek semmi sem jó,néhányan szinte félnek a nyugalomtól és a boldogságtól mintha valami veszélyes dolog lenne

meg amúgy is:ha valaki hú de boldog akkor mások sz arnak rá,de amint csinálják a drámát hogy xy nem lehet az övé,de mennyire szereti,kitart mellette stb rögtön mindenki figyel rá

2013. dec. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
*ásít*
2013. dec. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

A szomszéd kertje mindig zöldebb

Sosem jó az ami van mindig más kell és ez nagyon sok emberre igaz.

2013. dec. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Keresem én folyamatosan,de mindig rosszul választottam eddig.
2013. dec. 9. 22:10
 9/13 anonim ***** válasza:
*fingik* *böfög* *fosik*
2013. dec. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A férfiak is ilyenek. ..:)
2013. dec. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!