Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis mit jelent, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit jelent, ha egy lány a lenti indokkal szakít velem?

Figyelt kérdés

"Szeretlek, de már nem úgy, hanem barátként..."

"Ha találkozunk, nem érzem azt, amit ilyenkor kellene"

És hasonló gerinctelen szakítási dumák. ÉN 16 éves vagyok, a lány 15. Lányok, mondjátok meg mi a francért csináljátok? Mire jó ez a titkolózás, köpönyegforgatás? 1 napja még így hiányzom neki, úgy hiányzom, aztán egyik pillanatról a másikra.

Őszinte válaszok kellenek. Nem vagyok jókedvemben, ma szakítottunk.


2009. nov. 23. 16:24
1 2
 1/13 anonim válasza:
91%

Szia!

Ne haragudj az őszinteségemért, de azt kérted! Ez egyértelműen új pasit jelent! Sajnálom...

2009. nov. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt. Tegnap még beszélünk, együtt nevetünk, másnap kopj le és letöröl.
2009. nov. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

De könyörgöm, pont tegnap előtt mondta : Idézem: "De vigyázz ám rám, mert másnak is bejövök. Nekem viszont csak te."

És ezek után ilyet kapok?

2009. nov. 23. 16:28
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
nahát.. nem vigyáztál rá
2009. nov. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát.. Úgy néz ki, hogy tévedett abban, hogy "nekem csak te". Vagy lehet így bizonygatta magát.
2009. nov. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
fejlődési ugrásban van:)
2009. nov. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kislány egyszerűen nem szeret és kész. Vagy soha nem is szeretett, vagy egy másik srác bejött a képbe.... Ez amolyan legyünk barátok duma, én is hányni tudnék tőle. Fel a fejjel, tudom, hogy ez most nem vigasztal, de jön hamarosan a következő, aki jobban megérdemli a szerelmedet.
2009. nov. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
a lányok ebben a korban, még nem tudják, hogy mit akarnak. hullámoznak az érzelmeik.
2009. nov. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
30%
Sokkolóval le kell bénítani, megerőszakolni, és hazamenni, ellopva az ékszereit, amit másnap eladsz a piacon.
2009. nov. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Már bocs, de nem minden lány szakit ilyen gerinctelen módon. Én pl. mindig a szemébe mondom, hogy ez meg az a baj van a kapcsolattal szerintem és legyen vége.

17/L

2009. nov. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!