Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz az, hogy azok a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy azok a férfiak, akik igazán tudnak szeretni, azok nem érdeklik a nőket?

Figyelt kérdés

2013. dec. 9. 12:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A párom (is) igazán tud szeretni, és határozottan nagyon érdekel!

De remélem te is tudod, hogy butaság általánosítani, mindegy hogy férfiakról vagy nőkről van szó.

2013. dec. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Költőnő? ***** válasza:
100%
nem igaz.
2013. dec. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
70%

Ez így túl nagy közhely és annyiféle ágra le lehetne bontani azt, hogy mi is a szeretet vagy hogyan kell kimutatni, éreztetni, hogy válaszolni sem nagyon lehet.

Annyi mondjuk elmondható, hogy azok a férfiak akik nagyon de nagyon akarják szeretni a barátnőjüket azt előbb utóbb papucsnak vagy kutyának fogják tekinteni a nők.

Nekem van egy ilyen elméletem, hogy a nők azért szeretik a (és most újabb közhely és általánosítás) bunkó, beképzelt "rosszfiúkat" mert amikor egy kicsit is megmutatják az érzékeny oldalukat amikor kettesben vannak akkor az sokkal meghatóbb, nagyobbat üt azaz jobban elhiszik mintha egy fiú könnyes szemekkel szerelmes verseket dalolva menne egész nap utánuk.

2013. dec. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Nem igaz. Az én párom is nagyon tud szeretni. És az előző hozzászólóhoz reagálva: egyáltalán nem papucs.

Attól, mert valaki papucs, nem biztos, hogy nagyon szeret. És attól, hogy nagyon szeret, nem biztos, hogy papucs.

2013. dec. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
46%
hülyeség,mindíg van kivétel,csak ti nők valahogy mindíg a szar alakokat fogjátok ki,holott sajnos aza férfi szenved a legtöbbet,aki tényleg megérdemlné egy nő szeretetét.
2013. dec. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
61%

A szeretet sajnos nem érdemre megy.


Egyébként én azt látom, hogy akik nem érdeklik a nőket, azok általában inkább ragaszkodni tudnak, mint igazán szeretni. Ami viszont inkább terhes, mint jó.

A párom nagyon tud szeretni, és ez kifelé azért érződik rajta. De mellette van egy kis macsós beütése is. A nők általában odáig vannak érte :)

2013. dec. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Nem igaz, mert én is ilyen vagyok és ilyen férfira vágyom!


27N

2013. dec. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Én nagyon tudok szeretni, érzelmes, megértő és a nőket tisztelő férfi vagyok, de épp ezért úgy érzem, hogy nem jövök be a nőknek.
2013. dec. 9. 13:35
 9/22 anonim ***** válasza:
milyen nőknek
2013. dec. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Én sosem a világszépe nőket kerestem, mert engem nem az ilyenek érdekelnek, nekem fontosabb az, hogy milyen a természete, milyen a lelke az adott nőnek, akivel jól tudom érezni magam. A volt barátnőm egy teljesen átlagos külsejű nő volt. Nagyon jól éreztem vele magam és nekem úgy tűnt, hogy ő is jól érzi velem magam. Aztán hirtelen szakított velem, minden különösebb jel nélkül, és mondta, hogy nem jelentek számára kihívást...
2013. dec. 9. 13:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!