Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt olyan parotok, aki egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan parotok, aki egy etkezesre megette a ti kb. egy heti kajatokat? Hogy viszonyultatok hozza?

Figyelt kérdés
Egyutt elunk, parom fizikai munkat vegez, de akkor is rengetegnek tartom. Munkaban megeszik min. 1-2 kg kenyeret kolbasszal, zsirral, hasonlo dolgokkal es altalaban visz fott etelt is. Itthon is fott kaja, kb. amennyi van a fazekban, hozza a csaszarszalonna, kolbasz, mikor mi, teljesen ossze nem illo dolgokat. Utana egeszen lefekvesig folyamatosan eszik valamit, teljesen mindegy, mit. Banan 3-4 darab, iszonyat mennyisegu csoki, 5-6 joghurt, en ugy latom, mindegy neki, mit eszik, csak egyen. Etelallergiam van, nem olcsok szamomra az etelek, es azokat is megeszi, mintha olcso cukorka lenne. Tegnap nagyon ledobbentem, kaptam tole mikulasra edesseget, es par dolgot kibontott es megevett. Mert en nem kinaltam meg. Mit lehet tenni? Ha oszinte akarok lenni, iszonyuan taszit. Egyreszt nem szep latvany, ahogy zabal egesz este, tomi magaba a kajat, mint aki majd ehen hal, nyitogatja a hutot, a szekrenyeket, van-e meg valami, ami eheto. Mindent megeszik, ami itthon van. Volt, hogy ejszakas voltam, mire hazaertem, semmi kaja a hutoben, vasarolni menni meg nem tudtam hova. Mondanom sem kell, ez ugye nem keves penz. Kolthetnenk ertelmesebb dologra is. Masreszt nem hinnem, hogy ez egeszseges. Gondolom ugral az inzulinszintje is. Utana megy wc-re, napi jopar alkalommal hasmenese van, es meg csodalkozik rajta. Ezert nem is hizik, izmos, szalkas, egy deka zsir nincs a testen. Ejszaka nyugtalanul alszik, horkol, forgolodik, en meg felkelek ra hajnal fel 4-kor es varom a reggelt :) Egyebkent eleinte nem volt ilyen, teljesen normalisnak tunt. Az utobbi fel evben durvult el a helyzet. Bar teny, mondta, hogy eleinte odafigyelt, hogy eszik elottem es mennyit. 28 eves, en 26 vagyok. Voltatok hasonlo helyzetben? Mi a megoldas? Orvoshoz nem megy sajnos.
2013. dec. 7. 06:02
 1/5 BlackSword ***** válasza:
Akkor hagyd ott... Te mondtad undorodsz tőle... Én is szeretem a hasam, és a kedvenceimből én is szeretem megtömni a hasam, de nem ennyire...
2013. dec. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A párom is ilyen. Mókás, mert jó ha van 60 kiló (szerintem nincs annyi), és azt mondta, neki a súlytartáshoz kell napi 5000 kalória. De szeretne kicsit felszedni.

Ilyenkor meg pláne sokat eszik, hiszen egész nap a hidegben dolgozik, az minden energiáját kiveszi.


A megoldás nálunk az, hogy olyat főzök, amit szeret és ami kalóriadús, utána pedig együtt nasizunk. És persze mindkét esetben arra is ügyelek, hogy lehetőleg ne méregdrága dolgok legyenek. Gyümölcsnek például most alma, mert feleannyiba kerül, mint a banán :)

Emellett ha odafigyelek, kiegyensúlyozottabb lesz az étrendje is, bár neki nem szokott probléma lenni a gyomrával.


Mondjuk olyan neki eszébe se jutna, hogy az én ajándékom kibontja és beleeszik, akkor se, ha együtt élünk. Ezt a dolgot beszéld meg vele. És esetleg azt kérdezd meg, hogy ha eddig odafigyelt, akkor most miért nem? És nem lehetne-e azt az időszakot visszahozni. :)

2013. dec. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

van pénze a keresetéből ételre? ha igen, akkor undorító vagy!



egy férfi enni szokott. 1-2 l joghurt nekem is lecsúszik minden nap. 50 ezer forint könnyen elmegy ételre

2013. dec. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
és nem is végzek fizikai munkát
2013. dec. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A saját ételeidet külön kell pakolni, és elég ételt kell tartani otthon.
2013. dec. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!