Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan találhatnám meg a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatnám meg a párom?

Figyelt kérdés

Sziasztok én egy 20 éves lány vagyok, gyerekkorom óta mindig túlsúlyos, és nem vagyok társaság kedvelő sem. Nem szoktam bulizni járni, és eddig akárhányszor voltam bulizni soha nem éreztem jól magam, nem oldódtam fel. (az alkohol sem segít ebben, hiába próbált a nővérem leitatni 3 mézesbarackkal, egy pohár pezsgővel és egy pohár borral - a végén még egy tequilat is akart)


Táncolni szeretek, de csak otthon. Egy diskoban soha.


Nehezen ismerkedem, nincsenek barátaim, és még nemhogy nem jártam senkivel, de még csak olyan sem volt, hogy "talán".


Vonzalmat már éreztem, de azoknak a férfiaknak többnyire a szemébe sem merek nézni. Ső lehetőleg úgy intézem, hogy még csak észre se vegyen, az a tuti.

Akkor legalább nem csalódom később, ha ő maga közli, hogy nem érdeklem.


Segítsetek rajtam!


2009. nov. 22. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit lehet ebben segíteni?? Nincs más esélyed, mint bereggelni valami netes társkeresőbe.
2009. nov. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
pszichológus?
2009. nov. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
18:50-es vagyok. nem cikizésből írtam, velem is ez van, csak én fiú vagyok, és tudom milyen érzés. ez tényleg részben pszichés okokra vezethető vissza. próbálj meg fogyózni és keress fel egy pszichológust, így talán rendbe jössz.
2009. nov. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Először próbálkozza a netes társkeresőn, talán igy könnyebb ismerkedni ha félsz, mint személyesen. Szerintem azért vagy yilen amiylen mert nem szereted magad, nem vagy magaddal megelégedve. Tegyél érte, irtad h túlsúlyos vagy, diétázz, sportolj. Én midnig jól érzem magam ha tudom hogy na ma is tettem magamért valamit. Menni fog:)
2009. nov. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem kezdj el kicsit magaddal foglalkozni: sportolj figyelj oda magadra sztem tudod mikre gondolok. Hidd el meglesz az eredménye. Az életben mindenért SAJÁT MAGADNAK kell tenni, hogy elérj valamit, nem szabad önsajnálatba merülnöd mert csak rosszabb lesz. És csinálj olyasmit ami boldoggá tesz és akkor kifelé a többi ember felé is azt fogod sugározni és vonzóvá válsz. Soha ne keseredj el, ne érdekeljen mások véleménye. Tudod mindenkinek van 1 párja valahol csak meg kell találni vagy meg kell várni h rádtaláljon:)
2009. nov. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztató szavakat, de sajnos a fogyásról csak annyit, hogy már vagy 100-szor megpróbáltam, de amióta fogyózom, azóta inkább csak hízok.


Most megpróbáltam életmódot változtatni, de az elég lassú folyamat. Úgy érzem, hogy addig beleőrülök.

2009. nov. 23. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!