Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt a barátom. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátom. Hogyan tovább? Mit csináljak most? :' (

Figyelt kérdés
2009. nov. 22. 15:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

közöld vele, hogy az életbe többet a szemed elé ne kerüljön és dobd a fenébe.

tudom h nehéz, de ilyen helyzetekben jól jön a barátnői támogatás. mozduljatok ki együtt, járjatok moziba, szórakozni ilyesmi, próbáld elterelni a gondolataid.

2009. nov. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
először is biztos vagy benne? bevallotta? vannak rá megmásíthatatlan bizonyítékok(nem cska xy meg z azt mondta, hogy...ez nem bizonyíték)... ha a válasz igen, akkor egyszerű...döntsd el, hogy akarsz e adni neki még egy esélyt(ami állítólag mindkeinek jár)...hogyha úgy érzed, megbánta és többet nem teszi meg, akkor adj neki még egy esélyt, de húzza meg magát! ha úgy érzed, nem bízhatsz benne/nem is szeret igazán/ esetleg már te sem szereted igazán, akkor szakíts vele...
2009. nov. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt hiszem az lenne a legjobb ha szakítanék vele. Tudom h ezt kéne tennem, de nagyon nehéz mert nagyon nagyon szeretem. Érte éltem eddig de ezután nem tudok benne megbízni!!! :'(
2009. nov. 22. 15:30
 4/10 A kérdező kommentje:
És hogy tudnék nem rá figyelni, ha minden nap látom?!évfolyam társam...
2009. nov. 22. 15:39
 5/10 aftersex ***** válasza:
engem a barátnőm csalt meg. szinte egy városban lakunk. próbálj hatni a srác lelkére hogy olyan szarul érezze mint még soha, hogy ilyet tett veled. mondd el az igazat, hogy naiv voltál, hogy hittél neki. hidd el jobb nélküle. sok ilyen pasi van... és mégtöbb lány. megtalálod majd azt a srácot akiben megbízhatsz, de sztm előttünk az élet :) érezd magad jól menj bulizni :P
2009. nov. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 aftersex ***** válasza:
és mégvalami, meg sem érdemel.
2009. nov. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. :(
2009. nov. 23. 15:40
 8/10 anonim ***** válasza:
Engem is megcsalt a barátom és el is mondta... és ő volt az első fiú az életembe...és soha nem tudnám elfelejteni..de ő messze is lakik szal ritkán talizunk és megbocsátottam neki...de lehet nem kellett volna...bár szerintem elfogunk maradni...mert háát így nem jó..:(
2010. ápr. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Tudom régi, de engem most csalt meg a barátom 1 év után a legjobb barátnőmmel. Én biztos nem bocsátom meg neki. Tegnap tudtam meg.
2010. júl. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hűde megcsapnám! :@
2010. júl. 13. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!