Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság vagy szerelem?

Figyelt kérdés

Már nem vagyok annyira fiatal,sok mindent megéltem az életemben és remélem még meg is fogok,de most egy olyan valamit élek át,ami számomra újdonság és kíváncsi vagyok a véleményetekre,hisz Ti,a mai kor fiataljai sokkal jobban átlátjátok a dolgokat,mint mi anno.

Szóval több,mint két hónapja ismertem meg egy lányt,aki megmagyarázhatatlan módon olyan hatással volt rám,amit eddig nem tapasztaltam.Nem a kinézete fogott meg elsőre,mint azt eddig tapasztaltam más lányok esetében,hanem a lelke.Ahogy először álltunk egymás mellett és beszélgettünk,mintha megszűnt volna a világ,mint amikor két lélek egyesül.Valami leírhatatlan érzés volt.Majd 20 év elásott,elfojtott,jó mélyre eltemetett érzése,érzelme került a felszínre bennem általa és vmi megmagyarázhatatlan erő húz Felé.

Azóta is napi kapcsolatban vagyunk egymással.Mivel relatíve nagy távolság választ el minket,minden nap írunk egymásnak és amikor tehetem és neki is megfelelő az időpont,akkor elmegyek Hozzá.

Tudja nagyon jól,hogy mit érzek Iránta,tisztában van az érzéseimmel,mégis írásban mindig távol próbál tartani magától,tol és lök el,de mégis kapcsolatban marad velem.

Ilyet lánytól még nem tapasztaltam,mert általában,ha megtudta,hogy mit érzek,akkor vagy együtt maradtunk,vagy elmenekült,mert megijedt ezektől az érzésektől.

Ő viszont még itt van,még nem tűnt el a semmibe.

És itt jön a kérdésem.Szerintetek miért nem lép le?Miért marad mégis az életemben?A barátjának tekint és tán ez egy magasabb szint,mint a párkapcsolat,mely sokszor ingoványos talajon áll és emiatt ezt nagyon meg kell becsülni.Minden percére ajándékként tekintek és nagyon nagyon jólesik,csak nem értem,hogy mit is szeretne,főleg,hogy tudja,hogy a bennem lévő érzelmek többet sejtetnek.

Köszönöm a válaszaitokat.


2013. dec. 3. 08:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy Ő az. Udvarolj neki, ne engedd el, amíg ő nem kéri.
2013. dec. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fontosabb vagy a lánynak mint sem egyszerűen lelépjen. Ugyanakkor bizonytalan, fél, talán mert sokat csalódott korábban a pasikban.
2013. dec. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem szeretném elengedni,mert egy kincs számomra.És olyan dolgot élek át általa legbelül,amit eddig sosem.
2013. dec. 3. 09:28
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen,ebben igazad van,sokat csalódott.Tönkrement házasság,utána is csalódás egy pasiban+ van két kislánya,akiket heti váltásban nevelhet.Durva ez az egész.
2013. dec. 3. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!