Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Képtelen vagyok egy komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képtelen vagyok egy komoly barátnőt összeszedni. Min kéne változtatnom?

Figyelt kérdés
27 vagyok, de eddig max kavartam vagy 1éjszakás kalandom volt, még mindig nem volt normális barátnőm. Figyelek arra, hogy öltözködök és sportolok is. De a kommunikációm nem a legjobb, sokszor nem találom a közös hangot vagy épp nem tudom mivel szólítsam meg a kiszemelt lányt. Akihez volt valami közöm általában könnyebb lányok voltak, akik tényleg érdekelnének valahogy sose jönnek össze.
2013. dec. 1. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Sok ilyen pasi/srác van még rajtam kívül is?:D én még csak 19 vagyok, de nem volt még nekem sem komolyabb barátnőm, sőt még lazább sem.... úgy látom ez egy elég nagy probléma manapság, viszont szerintem ne változtass semmin, úgy szeressenek meg amilyen te magad vagy!
2013. dec. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocs, de azért a kommunikációt lehet fejleszteni is. Ha egy kapcsolatban nem működik, akkor az a kapcsolat halott. Én sem állnék le olyan sráccal, aki nem képes kifejezni magát, vagy épp nem érti, amit mondok.
2013. dec. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hogy gondolod a fejlesztést? Alapból nem vagyok nagydumás, de gátlásos sem.
2013. dec. 1. 19:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Tanulj meg szótf*sni és értelmetlen dologról beszélni órákon keresztül, illetve olvass női újságot hogy tudd mi a trendi manapság.
2013. dec. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi az amivel problémád van a kommunikáción belül?
2013. dec. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Leginkább maga a társalgás ismeretlenekkel.
2013. dec. 2. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!