Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel szünetet tartunk.....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel szünetet tartunk... Azt mondta nyáron jó flörtölgetni meg smárolni más pasikkal csak úgy érzelem mentesen, mondta hogy nem haragudna ha én tenném. Ezután?

Figyelt kérdés
Amúgy sem látnánk egymást 1,5-2 hétig és mondtam neki hogy élje ki magát.Azt mondta hogy szeret és érzem is hogy komolyan gondolja én is szeretem.Kicsit szomoru vagyok.Mi tévő legyek?
2008. júl. 10. 20:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a nagy érzések nélküli smárolások közepette véletlenül beleszeret a csávóba...
2008. júl. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
75%
Kissé éretlenek vagytok még egy kapcsolatra,nekem ez a véleményem...
2008. júl. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
Ha igazán szeret a barátnőd akkor NEM flörtölne meg smárolna más pasival!Én nem járnék azzal az emberrel aki ezt csinálná velem.
2008. júl. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Hat en csaj vaok es van 1-2 tippem hogy mert csinalja ezt! :( szerintem a nagy smaaci kozepette megprobal mas sracot osszeszedni es ha ez nem menne neki akkor ott van az az ember aki szereti es var ra.szoval ha nem akad neki 1 uj barat meg akkor is ott vagy te hogy azer legyen ki mindig "keznel" van. ezt ne engedd neki!!!!! allitsd dontes ele! vagymeg mondd meg neki hogy amig o mas pasikkal hetyeg addig te keresel 1 baratnot magadnak aki mar nem 1 "kispisis" hanem 1 NO. remelem valamit segitettem . SZIA
2008. júl. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Szerintem dobjad...a barátnőd nem érett egy komoly kapcsoaltra, és teljessen eggyet értek az elöttem szólóval.


(Azé van tele helyesírási hibákkal, emrt sietek:d)


Süti

2008. júl. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
75%

egyszeruen kolykok vagytok. lehet lehurrogni.

nem is ertem, hogy mi a fenenek kell egy ot-hatodikosnak komoly kapcsolat (es azt sem ertem, hogy lehet komoly kapcsolatrol beszelni ebben a korban egyaltalan?)

menjel jatszal a haverjaiddal, eregessel sakanyt, biciklizzel, jarjal strandra meg mittudom en. elvezd a gyermekkorod amig csak lehet, mert kesobb ugyis visszavagynal bele de mar nem lehet. sietettni a felnotte valast a legeslegostobabb dolog amit csak eltudok kepzelni!

2008. júl. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha 13 évesen már összevissza smárolgat akkor el lehet képzelni mi lehet belőle 18 éves korára. 20 éves vagyok, de én, és a korombeliek, rá se mertek nézni 16 éves korukig egy fiúra sem. Hová halad a világ?!
2008. júl. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Nem vagyok pisis gyerek ezt azért kikérem magamnak.Elsős vok gimiben, eddig nem voolt bnőm, 1általán nem siettetek semmit, van olyan 15éves ismerősöm aki pl már dugott, nem tom most mért baj az h jár 1 fiu 1 lánnyal.
2008. júl. 11. 21:58
 19/22 anonim ***** válasza:
0%

probáljátok ki gruppenbe ha másra is kiváncsi

vagy hagyd ott ne hivd ha szeret vissza jön tégy ugy mintha te is megcsaltad volna és majd késöbb ha vissza jön akkor több mindenre rá tudod majd venni talán orális szájba élvezés meg ijenek

2008. júl. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
megin a 2.oldalrol a 4.-ik valaszado vagyok! en nem is rad montam hogy "pisis" hanem a csajodra. MAR BOCSI DE HA MEG NEM ERETT MEG 1 KAPCSOLATRA AKKOR NE IS VARJ TOLE SEMMIT. SZERINTEM TALALHATNAL MAGADNAK 1 OAN LANYT AKI IGAZAN SZERET. MERT EZ NEM A SZEERETET HOGY 1-SZER VELED VAN MASKOR MEG 1 MASIK PASIVAL. AHOGY GONDOLOD, HA ENGEDED MAGAD KIHASZNALNI AKKOR CSAK RAJTA. EŃ CSAK A VELEMENYEMET IRTAM .NA SZIA
2008. júl. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!