Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel szünetet tartunk.....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel szünetet tartunk... Azt mondta nyáron jó flörtölgetni meg smárolni más pasikkal csak úgy érzelem mentesen, mondta hogy nem haragudna ha én tenném. Ezután?

Figyelt kérdés
Amúgy sem látnánk egymást 1,5-2 hétig és mondtam neki hogy élje ki magát.Azt mondta hogy szeret és érzem is hogy komolyan gondolja én is szeretem.Kicsit szomoru vagyok.Mi tévő legyek?
2008. júl. 10. 20:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Pofátlanság volt aztmondania, hogy szeret. Akkor nem akarna "flörtölgetni meg smárolni más pasikkal".
2008. júl. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Sztem bnőd még éretlen egy komoly kapcsolatra. Szeret veled lenni, de nem akarja melletted lekötni magát. És szerintem nem szívből mondta hogy szeret, mert ha én szeretek egy srácot nem vágyok másra.
2008. júl. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Állj ki magadért! Mondd el neki h ez téged bánt. Elhiszem h jó flörtölgetni, de ha igazán szeret, akkor nem dobna 2 hétre h másokkal hetyegjen kicsit, és utána meg visszatérjen hozzád. Hol a férfiúi büszkeség? Am. hány évesek vagytok? mióta vagytok együtt ?
2008. júl. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Én(fiú):15 Ő(lány):13 1 hónapja vagyunk együtt. A legjobb barátnője akinek mindent elmond őszintén azt mondta nekem hogy szeret, csak kell neki 1kis szabi...
2008. júl. 10. 20:47
 5/22 A kérdező kommentje:
Illetve akkor mért nem mondta simán hogy szakítsunk?
2008. júl. 10. 20:50
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen még túl fiatal egy komolyabb kapcsolatra.Nem hiszem, hogy szerelmes lenne beléd, bármennyire is elszomorít.Ha az lenne, nem csinálná ezt.Van még időd, lesz még ezerszer normálisabb barátnőd is, fel a fejjel.Éretlen hozzád.
2008. júl. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
egy 13 éves kisgyerektől ne is várj mást. Ő nem fog megmaradni melletted. Ritka az olyan 12-13 éves lány/fiú aki lekötné magát egy másik nemű ember mellett több ideig.
2008. júl. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Én sem évekre gondoltam, de előző pasijával fél évig is megvoltak 1ütt...értem nem akarom szépiteni, majd ha találkozunk megbeszélem vele, majd eldönti mit akar(válaszok még jöhetnek
2008. júl. 10. 20:55
 9/22 anonim ***** válasza:
38%
Tök mind1 mit mondasz, mert ha akarja, így is úgy is megcsinálja, amit akar. Nézd a jó oldalát, legalább elmondta neked. Szerintem szeret, csak 1 kicsit ki akarja engedni a gőzt. Ne izgujj, szerintem megmarad neked;)
2008. júl. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
=)-Én is remélem hogy így gondolkodik, de tényleg akkor mért nem mondta volna azt hogy szakítsunk hiszen akkor nem kéne még rám is gondolnia.Köszi
2008. júl. 10. 21:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!