Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kibír egy kapcsolat 8100 kilométert?

Figyelt kérdés

Komolyan kérdezem, bár elég furán hangzik tudom:)

Hogy lehet ezt kibírni? Most épp nagyon hiányzik pedig csak 1 hete ment haza.


2009. nov. 20. 00:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Jó kérdés. Rövid tömör nem rizsázik unalmas lényegtelen dolgokat.

Hát szerintem nem bir ki. Vagy legalábbis nincs értelme és nem jó.

2009. nov. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ebből a szempontból 8100 km~1000 km. Meddig lesztek távol egymástól?
2009. nov. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Sz.tem nem.

Hova haza ment?

2009. nov. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

3 hét múlva jön vissza 2 napra, aztán mennie kell vissza mert suli van. Aannnnyiiira nem tudom mit tegyek, tudom nem találok másik ilyen pasit de ez nagyon rossz így, a havonta talinak nem tudom van-e értelme egyáltalán. Megőrülök hamarosan, és még fiatal tehát oda sem tudnék költözni, a szülei nem is fogadnak el mert magyar vagyok :(

Haza = Szöul

2009. nov. 20. 00:41
 5/13 anonim ***** válasza:
Igy meg pláne felejtős sz.tem :(
2009. nov. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

ugyan már ...annyi koreai, japán, kínai mászkál igy is az utcákon, akik itt élnek. Bármelyik "jobb" piacra kimész, rögtön találni fogsz legalább 3at aki hasonlítani fog rá :D


(Amugy ennek igy tényleg nincs sok értelme.)

2009. nov. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az utolsó hsz elég ellenszenvesre sikerült...

De sajnos én is amellett vagyok, hogy ez így nem nagyon működne hosszútávon. Talán meg kellene próbálni azt, hogy nem beszéltek msnen, skype-on akárhol.. Mert úgy nagyon nehéz lenne elfelejtened.

2009. nov. 20. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
most húztak ki egy 1 terrabites kábelt az óceán alatt amerika és japán között, szóval szerintem biztos kibír..
2009. nov. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

EZ a kérdés nekem is kapóra jön,az én barátom is kint tanul.13000 km távolság.3 éve tart a kapcsi.és imádjuk egymást!!!CSak ilyenkor,ha nincs vlem nagyon hiányzik:(

szoval demmi sem lehetetlen.

2009. nov. 20. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
És még én panaszkodok a heti 1 tali miatt barátommal.... :SS
2009. nov. 20. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!