Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nekem kell ez a lány!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nekem kell ez a lány!

Figyelt kérdés
Tavaly osztálykiránduláson a lány elmondta a legjobb haveromnak, hogy szerelmes belém. Persze ő elmondta nkem kegyböl:). Egy ideje nekem is tetszik a lány, és ma bevallottam neki hogy szerlmes vagyok belé. Erre ő nem regállt semmit, ugyanugy jofej meg minden. De mintha nem is mondtam volna neki semmit. Utána egész nap rossz kedvem volt, és nem beszéltem senkivel, amitől szerintem észrevette, hogy ez nekem nagyon rosszil esett. 13/F
2009. nov. 19. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Hívd el iskola után sétálni, ahol csak kettesben lesztek. Akkor kiderül, hogy mit érez feléd. Lehet, hogy fél mások előtt mutatni (iskolában), hogy mi van belül neki, de az is lehet, hogy tavaly óta már változtak a dolgok benne.


Azt azért megjegyeztem, hogy sok lány butuskán viselkedik, amíg nem kaphat meg addig istenít, utána, ha látja, hogy megvagy, már nem érsz annyit. Nemhiába, a tiltott gyümölcs mindig édesebb lesz.

2009. nov. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És mit kéne csinálnia? Szereted és? Gondolod ha ezt közlöd akkor ő is megszeret? Lehet hogy az amit mondott a barátodnak az már régen elmúlt. Velem is volt hogy szerettem valakit aztán már nem annyira vagy mást szerettem.
2009. nov. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hülye
2009. nov. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jajj, utolsó, mert te sokkal tökösebb voltál 13 évesen biztosan...
2009. nov. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
irigyelni való az a lány, akit így akarnak :)
2009. nov. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ez szerintem nem szerelem csak egy pillanatnyi fellángolás persze ez tarthat elég sokáig hogy tetszik valaki. szerintem is beszélned kéne vele. lehet hogy kicsit nehéz ez még 13 évesen de ne stresszeld túl magad csak hívd el valahova legyél magabiztos
2009. nov. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!