Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véleményeteket szeretném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményeteket szeretném kérni. Mit tanácsolnátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A véleményeteket szeretném kérni rólunk. Szóval 2 éve együtt vagyok a párommal, mindketten 20 évesek vagyunk. Leszámítva a hullámvölgyeket, nagyon jó együtt, kívül-belül szeretjük egymást.

Tudni kell rólunk, hogy nem vagyunk tipikus "mai fiatalok", tehát nem vagyunk bulizós-piálós típusok, viszont otthon sem szeretünk ülni. Rengeteget sétálunk, kirándulunk, bp-i progikra elmegyünk, mozizunk, otthon sokat romantikázunk, összebújunk, filmezgetünk, sokat beszélgetünk, néha van egy kis kockulás is, játszunk, a szex is rendben van. Semmi nagy durranás, de mégse a négy fal között kuksolunk folyamatosan.

Azt is tudni kell rólunk, hogy nincs sok barátunk, konkrétan nekem pár éve senkim sincs rajta kívül, ő pedig új suliba kerülvén most kezdett el barátkozni.

Egy ideje az én szépséges páromban felmerült, hogy neki hiányzik a szórakozás, vagy valami a jelenleginél nagyobb "durranás", valami új. Természetesen igyekeztem változtatni a helyzeten, mondtam, hogy akkor menjünk el egyet közösen bulizni vagy menjünk el külföldre vagy akármi. Az elején belelkesül, de aztán amikor lépni kellene, akkor mindig visszakozik (ő most fáradt, nincs pénze (pedig van), mégse menjünk stb.) Múlt év szilveszterkor is pl. pontosan ugyan ez történt, és végül itthon a ház előtt vele és a családommal tűzijátékot durrogtatva telt el az óév. Aztán egy ideig nyugi van, de utána újra rákezd, hogy neki bizony nagyon hiányzik egy kis szórakozás.

Szerintetek egy ilyen helyzeten hogy lehet változtatni, ha alapvetően ő nem szeret progikat szervezni, mindig én igyekszem?

Az újdonsült barátai hívják programokra, amit ő már szórakozásnak nevez. Ez velem szemben nem bántó kicsit? Mármint, hogy sokat vagyunk együtt, mindig változatos dolgokat igyekszem kitalálni, de mégis ha mással van el, akkor az már szórakozás, amikor velem van, az meg nem?! Lehet, csökkenteni kéne az együttléteket, és így jobban értékelni az együtt töltött időt? Egy picit féltékeny is vagyok az új helyzetre, mert mindig áradozik, hogy milyen jó a barátaival. De igyekszem nem magamhoz láncolni.


Természetesen mindent igyekszünk megbeszélni a párommal, csak a véleményetekre lennék kíváncsi!


Köszönöm ha elolvastátok és megtiszteltek a NORMÁLIS véleményetekkel! :)



2013. nov. 15. 11:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Miért ne mehetne külön el szórakozni? Abszurdnak tartom, hogy egy pár csak együtt járhat el. Én találkozok a barátnőimmel, de vannak olyan esetek, hogy nagyobb társaság van, és akkor a párom is jön. Duplarandit is szoktunk szervezni, de ez nem azt jelenti, hogy neki vagy nekem ne lenne igényem néha csak másokkal lenni. Kell ennyi pihenő a kapcsolatban, utána sokkal nyugodtabban, elégedettebben térsz vissza. Arról nem is beszélve, hogy a párkapcsolati zűrökben mások tanácsai nagyon is hasznosak lehetnek, de ehhez az kell, hogy néha legyen külön a pár.


Kérdező: Ne kérd a párodat, hogy szervezzen, inkább kérdezd meg, hogy hogy nézne ki egy ideális napja:) Mit szeretne csinálni:) Erre a kérdésre sokkal egyszerűbb válaszolnia, mint arra, hogy mit csináljunkk?

2013. nov. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!