Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Párommal 3 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Párommal 3 éve vagyunk együtt. Eleinte minden szuper volt, aztán egyre gyakrabban visszautasított, mikor szexelni akartam.

Figyelt kérdés

Ez nem esett valami jól, így azt gondoltam, úgyis mindig a rossz időpontot fogom ki, inkább ráhagyom a kezdeményezést, így akkor csináljuk, amikor ő is szeretné.

Aztán egyre ritkult. Volt, hogy hónapokig csak havi 1-2 alkalommal került sor szexre. Sokat veszekedtünk emiatt, nem értettem, hogy miért nem akar. Bebeszéltem magamnak, hogy nem vagyok jó az ágyban, csúnya vagyok, kövér vagyok stb. Ő csak kifogásokat keresett, de sosem mondta, hogy mi a baj. Így eltelt majdnem 2 év. Csak azért nem szakítottunk, mert nagyon szeretjük egymást, és amúgy tényleg minden tökéletes, de ez így nem állapot. Már a szex minősége is egyre csak romlott. Heti egy, de kb. csak azért, hogy ne panaszkodjak... Sokáig nem mertem kezdeményezni, de mostanra sikerült, de már késő. Elment a kedve az egésztől. Van egy nagyon jó barátnőm, akivel megbeszéltem mindent. Mikor szabadságon voltam és nem voltam otthon, részegen hajnali kettőkor átment hozzánk, kikezdett a barátommal, mert tudta, hogy alig van köztünk szex. Lefeküdtek. Ezt titkolták előttem 8 hónapig. A párom nem merte bevallani, mert félt, hogy elveszít. A barátnőm szintén. Először ki akartam dobni, de átbeszéltük és neki az hiányzott, hogy kezdeményezzek, hogy lássa, hogy élvezem a szexet. Mert tényleg annyira gátlásossá váltam, hogy nem tudtam elengedni magam, elélvezni se. Most is szeretjük egymást, és nem tudom, hogy újrakezdjük-e. Abban bízok, hogy ha sikerül előásni az igazi énemet, aki tele van önbizalommal és imádja a szexet, akkor mindent rendbehozhatunk. El szeretnénk menni párterápiára, megígérte, hogy soha többet nem fog csinálta, teljesen ki van készülve emiatt. Szerintetek megér ez még egy próbát?


2013. nov. 14. 19:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, nálam az nem ok, hogyha mást megfarkal, hogy szeretem és nehéz elengednem.

Ha nem voltam elég neki, akkor takarodjon is a közelemből, hányni tudnék az olyanoktól.

De az olyan idiótáktól is, akik visszafogadják az ilyeneket.

2013. nov. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
100%

Látszik,hogy nagyon szereted! De most komolyan... magadat hibáztatod azért mert te kezdeményeztél,ő visszautasított, a r*banc megd*gatta magát a pasid meg szánja-bánja?

1,A helyedben én izomból pofán rúgnám a "barátnőt",és többet nem foglalkoznék vele. :)

2,A pasival ugyan ezt...

Ki van készülve?És te?Hidd el,ha valaki egyszer megcsinálta többször megfogja..okkal utasított vissza.. akkor is már lehetett neki vki..

Annyi normális,kedves, HŰSÉGES srác van.nehogy már egy ilyen mellett maradj..ha szeret nem csinál ilyet..

2013. nov. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
De őszintén pontosan mit nem kapott meg tőled?!Akár leirhatod konkrétan is,vagy inkább privátba ha úgy tetszik,mert érdekelne hogy ugyan mi lehet az.
2013. nov. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem: azt írod, te kezdeményeztél, ő nem akarta, aztán meg azt, hogy tőled nem kapta meg. Ez most hogy van? Egymásnak ellentmondó állításokra nehéz válaszolni.
2013. nov. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ne magyarázd be magadnak, hogy miattad ment máshoz. Ez nem igaz. Te kezdeményeztél, ő nem csinált semmit. Lehet most 1-2 hónapig jó lesz, aztán majd megint meg fog csalni. Dobd ki a fenébe azt a hulladékot
2013. nov. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Élő példa a barátnőm és ha ebből nem tanulsz, akkor semmiből: A barátnőmmel elmentünk bulizni, ezalatt a pasija is házibulit tartott és ott megfektetett egy csajt és aznap éjjel a barátnőmmel is lefeküdt, sőt a barátnőm mit sem sejtve ott is aludt nála. Kiderült a dolog és nem hagyta ott, megbocsájtott neki, h majd megbeszélik, mert biztos a barátnőm rontott el valamit... (ismerős eddig?Pont mint te)... Folytatom: Elmentek egy házibuliba EGYÜTT és a gyerek megújjazta a barátnőm volt osztálytársát, úgy, h a barátnőm mindent látott! Több sem kellett neki, ott hagyta! Ja és tegyem hozzá, h eljegyezte a srác a csajt! Ezzel arra akarok kilyukadni, h egy pasinál nem számít, h eljegyzett-e vagy nem, h X éve vagytok együtt... AKI EGYSZER MEGTESZI, AZ MEGTESZI TÖBBSZÖR IS!!! Szóval hajrá!:)) Csinálj magadból ostobát, ha neked is csak ennyi eszed van!!
2013. nov. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem közelítsük meg a dolgot onnan, ami történt, nem pedig onnan, hogy vajon mi fog ezután történni!

Nem igaz, hogy a barátod azért nem szexelt veled, mert te nem akartad eléggé, meg nem engedted el magad közben. Ha egy pasi akar szexet, akkor kapva kap az alkalmon, ha felkínálkozol! Ha meg véletlenül tényleg nem volt alkalmas az időpont, akkor fel kellett volna ajánljon egy jobb időpontot! És ki kellett volna nyitnia a száját, hogy mit is vár el tőled a szexben?

Egyszerűen vagy csak kifogásokat keresett, vagy nem képes kifejezni a vágyait, tehát valójában Ő nem nyílt meg, ő maradt gátlásos, nem pedig Te! Ha ez évek óta nem oldódott meg magától, csak arra történt valami lépés, hogy lebukott egy megcsalással, akkor nem valódi megoldásról beszélünk, hanem kényszerlépésről. Ez már nem tiszta. Lépj túl rajta, ne pazarold rá az időd.

2013. nov. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Rossz kifogás. Mindkettejük egy kiadós pofont érdemelne tőled, nem bocsánatkérést. A megbeszéléshez és a próbálkozáshoz is két ember kell.
2013. nov. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

NEM A TE HIBÁD VOLT! Ne ezt hajtogasd!!! Nem te tehetsz arról, hogy nem volt szex és arról sem, hogy megcsalt! DE ha ennyire hülye vagy meg is érdemled a sorsod.

Hogy is tudnál még azok után vele testi kapcsolatot is létesíteni vele, hogy nemrég a barátnődbe rakta bele!? Hogy lehet valaki ennyire ostoba és alárendelt egy pasinak?

Rá tudsz még nézni ezek után? Keress olyat, aki megbecsül téged!!! De ha neked a gyötrődés kell, folytasd csak. Úgyis HA lesz szex köztetek mindig az fog eszedbe jutni,hogy mit csinált a barátoddal, ha csak nem vagy amnéziás.

Bocsi,hogy durva lett,de ez a helyzet kihozta belőlem.

2013. nov. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!