Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Párommal 3 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Párommal 3 éve vagyunk együtt. Eleinte minden szuper volt, aztán egyre gyakrabban visszautasított, mikor szexelni akartam.

Figyelt kérdés

Ez nem esett valami jól, így azt gondoltam, úgyis mindig a rossz időpontot fogom ki, inkább ráhagyom a kezdeményezést, így akkor csináljuk, amikor ő is szeretné.

Aztán egyre ritkult. Volt, hogy hónapokig csak havi 1-2 alkalommal került sor szexre. Sokat veszekedtünk emiatt, nem értettem, hogy miért nem akar. Bebeszéltem magamnak, hogy nem vagyok jó az ágyban, csúnya vagyok, kövér vagyok stb. Ő csak kifogásokat keresett, de sosem mondta, hogy mi a baj. Így eltelt majdnem 2 év. Csak azért nem szakítottunk, mert nagyon szeretjük egymást, és amúgy tényleg minden tökéletes, de ez így nem állapot. Már a szex minősége is egyre csak romlott. Heti egy, de kb. csak azért, hogy ne panaszkodjak... Sokáig nem mertem kezdeményezni, de mostanra sikerült, de már késő. Elment a kedve az egésztől. Van egy nagyon jó barátnőm, akivel megbeszéltem mindent. Mikor szabadságon voltam és nem voltam otthon, részegen hajnali kettőkor átment hozzánk, kikezdett a barátommal, mert tudta, hogy alig van köztünk szex. Lefeküdtek. Ezt titkolták előttem 8 hónapig. A párom nem merte bevallani, mert félt, hogy elveszít. A barátnőm szintén. Először ki akartam dobni, de átbeszéltük és neki az hiányzott, hogy kezdeményezzek, hogy lássa, hogy élvezem a szexet. Mert tényleg annyira gátlásossá váltam, hogy nem tudtam elengedni magam, elélvezni se. Most is szeretjük egymást, és nem tudom, hogy újrakezdjük-e. Abban bízok, hogy ha sikerül előásni az igazi énemet, aki tele van önbizalommal és imádja a szexet, akkor mindent rendbehozhatunk. El szeretnénk menni párterápiára, megígérte, hogy soha többet nem fog csinálta, teljesen ki van készülve emiatt. Szerintetek megér ez még egy próbát?


2013. nov. 14. 19:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

A nagy büdös lóf**zt.

Tudod ki fogadott volna vissza egy akkora szemétládát, aki a saját BARÁTNŐDET kefélte meg. Na meg a csaj is egy külön téma.

A f-ka kamuzik, mert ha kezdeményeztél, akkor sem akart szexelni, csak most volt mire fognia is.

100% hogy csal valakivel.

2013. nov. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De miattam volt rossz közöttünk a szex... ha jobban elengedtem volna magam, mint az elején, akkor nem történt volna ilyen
2013. nov. 14. 19:10
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

ha te pàrteràpiàra akrsz menni, akkr ùgy dontottèl, h folytatod a pasiddal, aki megcsalt a baràtnoddel. tehàt nem èrtem minek tetted fel a kèrdèst, ha te màr ùgyis dontottèl? ha azt mondom dobdki a pasid, akkor kidobod? ugye nem. ha meg egy maroknyi tini vèlemènye tud tèged beolyàsolni, akkor elèg gyenge jellem vagy.

egy szò mint szàz, tovàbbi jò szexmentes kìnlòdàst a csalfa pasiddal!

2013. nov. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
kèrdezo, egy igazi ostoba liba vagy, meg is èrdemled, h halàlra csalnak meg ossze-vissza hazudnak. èrezd csak magad te hibàsnak... igen okos vagy XD
2013. nov. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szegény ember vagy te lelkileg kérdező, amiért visszafogdtad ezt a genetikai hulladékot. Csk szánlak titeket.
2013. nov. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy komolyan sajnállak, hogy ilyen hülye vagy.

A normálisak tudod mikor fogadták volna vissza a pasijukat úgy, hogy megcsalta.

De hát úgysem fogsz szakítani, mert ugye "szegény nem tehet róla"

Akkor meg szenvedj.

2013. nov. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Azt nem mondom, hogy nem tehet róla. Még nem biztos a párterápia. De azért ment máshoz, mert azt tőlem nem kapta meg...
2013. nov. 14. 19:15
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan nem lehetsz ennyire segg hülye.
2013. nov. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
azert fogadta vissza ugymond a baratjat, mert nagyon szereti és bizik benne,hogy minden jobb lesz...sajnos en is igy vagyok, hogy minden jobb lesz, bár engem nem csaltak meg, de vannak vitáink...nagyon erősnek kell lenni,hogy elengedjünk valakit...
2013. nov. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
100%
ja es a baratod ezt fogja kihaznalni, hogy visszafogadod es megbocsatasz neki. ezekutan tudni fogja,hogy barmit megtehet mert te "szereted"
2013. nov. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!