Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok a munkatársam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a munkatársamba aki tőllem 19évvel öregebb! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Gykaszin vagyok egy boltba és ott van egy munkatársam aki nagyon tetszik és én is neki!!3hete folyamatosan telefonálunk egymásnak és 2szer megpusziltuk egymás száját!!Én ugyérzem többet is szeretnék de ő nem lép pedig azt várom!!Mit csináljak hogy lépjen lehet a munkatársaink miatt nem akar velem kapcsolatot??

Légyszi ne azért irjatok hogy piszkáljatok miatta!


2009. nov. 17. 16:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
"gyakszin" gyakorlat érted ??legalább olvasni tudjál !!!!
2009. nov. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Hmm gyakszin vagyok egy boltba mert még suliba járok és egyébként meg főiskolát is elakarom végezni szóval nem lesz belőlem gyári munkás és egyébként nem ez volt a kérdés XD
2009. nov. 17. 17:13
 13/17 A kérdező kommentje:

17 02 nem szoktunk találkozni még csak munkahelyen!!

Remélem hogy nem lesz igaza annak aki azt mondta hogy csak lefektetni akar de pont ezek miatt kérem a tanácsokat

2009. nov. 17. 17:15
 14/17 anonim ***** válasza:
94%

Én inkább arra voksolnák, hogy valahol érzi, hogy fiatalka vagy hozzá, és azért nem mer lépni, bizonyíts neki, hogy érettebb vagy a korodnál. Bár tartós kapcsolatot ne remélj, te fősulira akarsz menni, ő pedig családot akar. Én 23 éves vagyok ez az utolsó évem az egyetemen, párom 31, nem túl nagy a kor különbség, de az utóbbi időben egyre jobban érzem, hogy magamon a nyomást, én még el sem kezdtem dolgozni, de ő már gyereket akar.

Jól gondold meg, mert nem érdemes feláldozni a boldogságodat, az ő boldogságáért.

2009. nov. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól megértitek egymást akkor miért mástól kérded? Senki nem fogja érezni amit te érzel. Csak le fognak hurrogni. Ne mástól kérdezd hogy neked kivel jó. Nem is ismernek titeket. Nem tudnak rólatok semmit. Így nem is adhatnak értelmes választ. Max a sablonszöveget tudják nyomni.
2009. nov. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
17:06 nemtudom miről beszél. Értetlen fasz. Ilyenek válaszolgatnak itt. Még középiskolába se járt ezekszerint ha nemtudja mi az a gyakorlat. Csak egy bunkó paraszt.
2009. nov. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy akar e családot mert már neki van egy lány és elvált :(

Az a helyzet hogy érzem én hogy szeretem kicsit meg talán ő is de tudom hogy ez nem valami szép dolog és nem is lenne jó kapcsolat csak akik ide irnak valami jót is az boldogáá tesz

2009. nov. 17. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!