Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok a munkatársam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a munkatársamba aki tőllem 19évvel öregebb! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Gykaszin vagyok egy boltba és ott van egy munkatársam aki nagyon tetszik és én is neki!!3hete folyamatosan telefonálunk egymásnak és 2szer megpusziltuk egymás száját!!Én ugyérzem többet is szeretnék de ő nem lép pedig azt várom!!Mit csináljak hogy lépjen lehet a munkatársaink miatt nem akar velem kapcsolatot??

Légyszi ne azért irjatok hogy piszkáljatok miatta!


2009. nov. 17. 16:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Te hány éves vagy?Egyébként lehet az is,hogy esetleg van valakije,és azért nem lép.
2009. nov. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
19 év????? Jézus. Légyszíves ne jöjjetek össze.
2009. nov. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Szia :) Te nem fehérvári vagy ?:) Bocs az offért ... csak lehet ismerjük egymást :) Amugy szerintem semmi különös nincs benne ha szeretitek egymást és összejön a dolog miért ne ? :)
2009. nov. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

kérdezd meg, vagy lépj te.

Csak kíváncsiságból érdekel te mennyi idős vagy?:-)

2009. nov. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Sajnos csak 17éves vagyok de nem ennyinek érzem magam mikor vele beszélgetek!!

Nem fehérvári vagyok!!!!

Amugy én nagyon szeretem mert ő olyan hmm nem olyan mint egy normális 36éves hanem teljesen más milyen

2009. nov. 17. 16:55
 6/17 A kérdező kommentje:

Ja és nincs neki senkije!!

Ui és azt mondja mindig hogy szeret :)

2009. nov. 17. 16:57
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
:-) nagyon fiatal vagy még, a faszinak pedig imponál, hogy egy 17 éves lány megy utána. Ne menj ebbe bele, rossz vége lesz!És szenvedni egyedül te fogsz!
2009. nov. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

16:49 es vagyok

Nálunk is ez van Én is 17 vagyok és ő is 36 csak azért kérdeztem mert ő is boltba dolgozik na mindegy :D De bennünket egyáltalán nem üt ki a kor :) Mi így szeretjük egymást ... csiszolódtok már?Szerintem várd meg míg ő lép ha beleveted magad lehet nagyobbat csalódnál szóval várj szerintem ! A munkatársaknak meg semmi köze hozzá nem ? ha szeret vagy majd ha jobban megkedvel biztos nem viszi a magánéletét oda. majd irj szia:)

2009. nov. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%
Akkor lehet,hogy nem szeretne kellemetlen helyzetbe hozni mások előtt,és az is lehet,hogy szégyenli a korkülönbséget.Tehát kislánynak tart még valahol,és érzi,hogy ő túl öreg hozzád.A kérdés az,hogy egyébként is taliztok-e,és ha igen,akkor mindig este,sötétben,vagy nappal is kézenfogva az utcán.
2009. nov. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem az a kisebbik baj, hogy 19évvel idősebb pasi tetszik neked. De az már felháborító, hogy 17 évesen dolgozol és nem tanulsz! így mi lesz belőled? Egy gyári munkás, aki három műszakban dolgozik?

A témára visszatérve, szerintem a 36 éves pasi azért, mondja, hogy szeret téged, mert elakar csábítani és ágyba akar csalogatni ez az undorító alak!


17/L

2009. nov. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!