Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit kezdtetek/kezdenétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit kezdtetek/kezdenétek egy megszerezhetetlen lány/fiú iránt érzett szerelemmel?

Figyelt kérdés
2013. nov. 11. 23:24
 1/10 anonim ***** válasza:
hát... nem szerezném meg
2013. nov. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
dugnék egy megszerezhetővel :D
2013. nov. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
az a múlt és én jövőre koncentrálnék,továbblépnék.pont ezt teszem.bár némiképp nehezíti,hogy miután szépen átvert még mindig keres...
2013. nov. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A kérdésből feltételezhető, hogy a kérdező összekeveri a birtoklási vágyat a szerelemmel. A szerelemmel nem kell kezdeni semmit, az van és rólad szól és teljesen mindegy, hogy viszont szeretnek-e.
2013. nov. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Elfelejted mintha nem is ismernéd és mész tovább az utadon, ennyi! Ha nagyon szeretsz szenvedni akkor mellette maradhatsz barátként de akkor ne sírjál, hogy így meg úgy..
2013. nov. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

szerelemnél teljesen mindegy, hogy viszont szeretnek e? :DDD


kicsit fura. szerintem az egyik legszebb dolog a viszonzott szerelem, az egyik legrosszabb pedig a viszonzatlan..., de te tudod.

2013. nov. 12. 16:13
 7/10 anonim ***** válasza:

Tudod, az igaz szerelemben nem az a lényeg, hogy mit kapok viszonzásképp... Pechemre pont beleszerettem a legjobb barátomba, aki mellesleg meleg. Szikrányi remény sincs rá, hogy ő érezzen irántam valamit, de nem érdekel... Mert látom, hogy boldog. És ha az kell, hogy végig nézzem, hogy valaki mással boldog, ráadásul egy sráccal, akkor azt teszem. Mindenképpen szeretnék az élete része lenni és sokkal fontosabb nekem attól, hogy a kínlódásommal tönkretegyek mindent. Egy ideig borzasztóan éreztem magam emiatt és nem tudtam, mit csináljak, de most már máshogy látom a dolgot. Minden egyes vele töltött percet kiélvezek és ott vagyok mellette, ha kell. Egyáltalán nem zavar, hogy ez viszonzatlan. Majd úgyis elmúlik egyszer és majd én is találok valakit. :)

Másrészt pedig nem akarom őt "megszerezni". Egy személyt nem birtokolhatsz. A szerelem meg csak úgy van... És nem tudsz vele semmit csinálni. :)))

Szóval nem kezdek semmit ezzel az egésszel. Vagyok, élem az életemet, nem dőlt össze a világ. Ő itt van velem, ha csak barátként is, de itt van és boldog és ez a lényeg...

Vagy talán tévedek? :SS

2013. nov. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az odáig teljesen rendben van, hogy ha szeretsz valakit, szerelmes vagy belé, akkor őt boldognak akarod látni. De az nekem még mindig kicsit furcsa, hogy neked semmiféle problémát nem okoz az, hogy ha mással boldog. Persze, lenyelheted, hiszen neki úgy a jó. Tűrheted, hogy mással boldog. Azonban amikor nekem tetszik valaki, vagy talán beleszeretek valakibe (nem mintha ez mindennapos dolog lenne), akkor azt a bizonyos illetőt ÉN szeretném ölelgetni, csókolgatni, babusgatni, szeretgetni, a tenyeremen hordozni, azt akarom, hogy velem legyen boldog, és ne mással. Ökölbe rándul a gyomrom, ha mással meglátom, amikor arra gondolok, hogy más mellett alszik el... és így tovább. Ez nem birtoklási vágy, nem a személyét szeretnéd birtokolni, hanem azt akarod, hogy úgy érezzen irántad, ahogy a másik srác/lány iránt, ahogy te iránta. Szerintem a szerelem sokkal több, mint az igényed arra, hogy a szerelmed boldog legyen.
2013. nov. 12. 20:35
 9/10 anonim ***** válasza:

#7 vagyok és persze, igazad van... De sajnos vannak olyan helyzetek amikor tényleg "megszerezhetetlen" és teljesen reménytelen a helyzet, mint speciel az enyém...

És ezt a helyzetet meg kell tanulni kezelni. :) Igen, volt időszak, amikor éjszakákon át sírtam és nem aludtam és csak arra gondoltam, hogy nem lehetek mellette... Teljesen bedepiztem és borzasztóan nyomorultnak éreztem magam.

De aztán arra gondoltam, hogy ha másképp nézek rá a dolgokra, az sokat segíthet. Mivel eléggé bújós a barátom, megengedi, hogy megöleljem, odabújjak hozzá, néha megfogjam a kezét. Ez persze neki nem jelent semmit, de nekem sokat jelent. Beérek ennyivel, mert többet nem kapok... És ha úgy vesszük, ugyanúgy átölelhetem, hozzá bújhatok, érezhetem a közelségét... megbeszélhetek vele mindent, sokat vagyunk együtt és megbízunk egymásban. Az érzés MAJDNEM ugyan az... Azzal az "apró" eltéréssel, hogy tudom, neki ez mást jelent. Tudom, hogy fontos vagyok neki... mint mondjuk egy testvér... de nem zavar, mert ő boldog, én is az vagyok és... majd egyszer jön egy másik srác, akibe beleszeretek és minden a helyére kerül. :)

Szóval... eléggé bonyolult és lehet, hogy rosszul fogom fel, de még mindig jobb rosszul felfogni, mint magamba roskadni és egyedül sírdogálni.


Mint mondtam, igazad van, nem is mondom, hogy nem fáj olykor, ha belegondolok, hogy ez az egész viszonzatlan és reménytelen és nem mondom, hogy nem fáj, ha látom, hogy valaki mást átölel és megcsókol... De ez van, sajnos, nem tehet erről senki és ellene sem lehet tenni. :S

2013. nov. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Háát, nincs komolyabb hozzáfűzni valóm. Örülj neki, hogy így is fel tudod fogni a dolgokat. :))
2013. nov. 13. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!