Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti elvárjátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti elvárjátok a barátotoktól, hogy kinyissa nektek a kocsiajtót?

Figyelt kérdés
Vagy ez ma már ciki?

2013. nov. 10. 21:36
 1/10 anonim ***** válasza:

nem várom el

de a figyelmesség jólesik - sima ajtónál vagy autóajtónál egyaránt

2013. nov. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem várom el, de megköszönöm, ha megteszi.
2013. nov. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem ciki, hanem tisztelet!
2013. nov. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én sosem vártam el ilyet fiútól! Ha megyünk valahova és előre enged, az jól esik és megköszönöm, de a kocsiajtó kinyitása eszembe se jutott, mint elvárás.


De nagyon aranyos volt, amikor a volt barátom hazahozott és útközben jutott az eszébe, hogy nem nyitotta ki nekem az ajtót és ezt kellemetlennek érezte egy kicsit. Pedig nem történt semmi szerintem. :)

18/L

2013. nov. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem. A figyelmesség kedves dolog, megköszönném, persze, de én nagyon kellemetlenül érezném magam, ha minden alkalommal nyitogatná nekem az ajtót ... Az lovagias mondjuk, hogy egy csak általa megtervezett randi előtt kinyitja az ajtót nekem a kocsinál. :) De 'sima' napokon egyáltalán nem zavarna, ha nem nyitná ki.
2013. nov. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem
2013. nov. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezt még talán nem várják el, de azt igen, hogy legyen autója.
2013. nov. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%

Én általában kiszoktam nyitni, az én családomban ezt belémnevelték, és általában jó néven veszik a leányzók :)

Van egy jó sztorim is ezzel kapcsolatban.. :D

Egyszer egy többedik randiról jöttünk hazafelé, és a barátnőm poén jelleggel megjegyezte, hogy most nem nyitottam ki neki az ajtót. Abban a pillanatban félreálltam halál komoly fejjel ránéztem és mondtam neki hogy szálljon ki és csukja be a kocsiajtót. Nagy nehezen kiszállt és becsukta, odamentem és kinyitottam neki az ajtót és betessékeltem :D

Azóta nem poénkodik ilyenekkel szegény nagyon megrémült :D

2013. nov. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A barátommal ezzel szoktunk viccelődni néha-néha... Volt olyan nap, amikor viccelődös hangulatomban voltam, és megjegyeztem a barátomnak, hogy az ajtót nem akarja kinyitni nekem? És ő viccesen odament, a kezemért nyúlt: "Hölgyem, a kocsija előállt." :DD Én nem várom el, és szerintem ezt nem is szabadna elvárni.
2013. nov. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
46%
nem. Van kezem, ki tudom nyitni. bár nem közlekedünk autóval, mert nincs jogosítványunk.
2013. nov. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!