Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt e már olyan nálatok hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt e már olyan nálatok hogy közel laktatok egymáshoz és elég sűrűn tudtatok találkozni, de a párotok elment messzebbre dolgozni ( nem külföld). Hogyan oldottátok meg a találkozást? 23 L

Figyelt kérdés
Én nagyon félek ettől:(
2009. nov. 16. 08:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi megbeszéltük, hogy ha valamelyikünknek is el kellene költöznie egy időre a munkája miatt, a másik vele tartana. Minket nem érdekel, hogy hol élünk, csak az számít, hogy együtt legyünk.
2009. nov. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Andrewka ***** válasza:

Én tanulni mentem el.

Megoldottuk. SZinte az egész hétvégét együtt töltjük. Minden este nála alszom.


22/f

2009. nov. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én párom tanulni ment el, nappalis egyetemista. Én is ugyanarra az egyetemre mentem, de levelezőre, mert mellette dolgozom. Hétvégente van csak itthon, akkor is nagyon keveset tudunk együtt lenni, mert szombaton suliban vagyok. Tehát péntek este(néha péntek délután, mert át szoktam menni hozzá), szombat este és vasárnap reggel.


Hétközben hívjuk egymást, msnezünk, smsezünk egymással. Nem áltatlak, hogy ettől boldog vagyok, de megszoktam. Eleinte nagyon nehéz volt, viszont most már könnyebben viselem, de nagyon hiányolom sokszor.

2009. nov. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hidd el, nagyon sokan vannak ettől rosszabb helyzetben.


Megszokás kérdése! Én pl. a párommal, ha délutános műszakban vagyok, nem is találkozok egy hétig. Illetve javítom. Nem is találkozok vele éber állapotban. Mikor hazajövök munkából, Ő már rég alszik. Mikor Ő elmegy munkába, én alszok. Mielőtt hazajön dolgozni, én megyek munkába, tehát akkor is elkerüljük egymást.


Sajnos a mai világban sok minden közrejátszik. Főleg a pénz!


Ettől függetlenül, mindent megoldunk. Nem veszekszünk, tudomásul vettük a helyzetet és próbáljuk a legtöbbet kihozni belőle. Az együtt töltött percek pedig ezáltal sokkal értékesebbek, mint akik csak elélnek egymás mellett. Kitartást kislány!

2009. nov. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!