Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha kiderülne hogy az élettársa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiderülne hogy az élettársatok illegálisan szerezte a vagyonát, és bűnöző életmódot folytat elhagynátok?

Figyelt kérdés
feljelentenétek?lenne szívetek elhagyni?akkor is ha addig minden tökéletes volt,sose bántott benneteket?mindent megadott nektek,szeretetet,figyelmet,törődést?ha eddig azért titkolozott mert nem akart bennetek semmi rosszba bevonni?a bűnök:zsarolás,felbujtás,közokirat hamisítás stb.sajna "nagyban".vagy félnétek h egy vadállat lakik benne,esetleg bánt benneteket,ha elhagyod?esetleg félnétek h a családon áll bosszút?fontos lenne a válasz.köszönöm 21l

2013. okt. 31. 11:43
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam neked kedves utolsó előtti h ő a megtestesült jóság de ha nem tartottam vna értékes embernek nem kezdek vele nyilván.
2013. okt. 31. 17:14
 12/18 anonim ***** válasza:

Tudod kérdező minden embernek meg vannak a maga bajai, van, h rossz napja van, de van jó és jobb is, csak észre kell/ene venni. És mindig a sajátját érzi legnehezebbnek az ember, felül kell/ene kerekedni ezen, de tudod senki sem kap annál nagyobbat, mint amit eltud viselni, v. megoldani.

Ezzel csak azt akarom mondani, h van, aki kiírja és van, aki megpróbálja megoldani. Ha nem tetszik a válasz, gondolkozz el ezen.

Ezek csak az én gondolataim, de Neked kell maj ezzel együtt élned, akár hogyan is döntesz.

2013. okt. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

mondjuk,nem vett el "szegényektől' csak gazdag "aljanéptől.akik persze mind "korrupt férgek"


Aham. Tehát betyár. "Ruzsa Sándor a kocsmában feszelög"

21 éves vagy. Ez nem egy fényes jövőt ígérő kapcsolat, akárhogy is lesz. Minél előbb le kéne zárni.

2013. okt. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

"mondjuk,nem vett el "szegényektől' csak gazdag "aljanéptől.akik persze mind "korrupt férgek""


Ezek szerint magadban már felmentetted. Akkor miről beszélünk?


Máskülönben mások pénzét elvenni akkor sem szép dolog, ha szerintünk az illető gazdag vagy aljanép. Nem a barátod dolga, hogy másokról kimondja, hogy korrupt, hanem a bíróságé. Nem az ő dolga kiosztani a büntetést és végrehajtani, sem pedig hogy megítélje, hogy mennyi pénzt jogos másoktól elsikkasztani, ellopni. A gazdagság önmagában amúgy sem bűn.


Egyébként téged nem zavar, hogy a barátodnak érdeke, hogy másokat bűnösnek találjon, és kioszthassa a "megérdemelt" büntetést? Lehet, hogy az ítélete nem feltétlenül pártatlan?

2013. okt. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
[14-es félreérted: nem mentette fel -azért tette idézőjelbe szavait!]
2013. okt. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nem mentem fel,tudom mit tett.nem utolso válaszolo köszi h te megértetted.nem gondolom azt sem h aki gazdag mind aljas.ezek nem az én véleményeim,nem véletlen az idézőjel.azt meg sztem ő se hiszi h vmi betyár/robin hood.De mindenkinek kell vmi igazolás a tetteire.senki nem mondja magára h "igen,én gonosz vagyok,amit teszek,helytelen,sz.r,de ilyen vagyok.mindenki keres vmi ideológiát,nem?pl.középkor keresztes lovagok.ölnek az Isten nevében,kommunizmus-a rendszer ellenségeit ellehetetlenítik,a munkásosztály stb védelmébenp.hitler,nácik:embereket tüntetnek el az árják védelmében.xxi.sz:drogosok-nehéz gyerekkor,stb,būnözők:"csak gazdagoktól vesznek el""ja nem ütsz,téged ütnek"mindenki igyekszik igazolni helytelen tetteit.
2013. okt. 31. 22:14
 17/18 A kérdező kommentje:
persze nem kicsít vtam hülye h nem gyanakodtam.azt hittem meg lehet igy élni becsülettel,mert ügyes vállalkozó.Nem is ez a lényeg.beszéltem vele ma,kértem egy kis gondolkodási időt,mert h úgy érzem ez kell nekem.azonnal kérdezte,van e köze azokhoz amit megtudtam.mondtam h ha őszinte lehetek,igen.meg h kicsit vissza is költöznék anyuhoz.azon nagyon kibukott.mondta,h ő szeret nagyon,mindig mellettem állt(ez igaz,még akkor is mikor műtöttek)meg h sose bántana meg eddig se tette.meg h már bánja h kinyitotta a száját.meg azt is mondta,h ne tegyem tönkre,nem bir ki egy estét se h nem mellette alszom.meg h késő van már ne menjek sehova,meg anyut is megijesztem ha éjjel rohanok haza.ebben van vmi,megvárom a reggelt.de aludni nem bírok csak kattogok.(ő már alszik)
2013. okt. 31. 23:29
 18/18 A kérdező kommentje:
Ezen a Ruzsa Sándoron jót vidultam,már a mostani "szupi"hangulatomhoz mérve:-)
2013. okt. 31. 23:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!