Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ő miért mondja, hogy azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő miért mondja, hogy azt szeretné, ha én boldog lennék? Akkor miért hagyott el?

Figyelt kérdés

Szakítás után beszélgettünk párszor és mindig azzal jött, hogy szeretné,ha boldog lennék, találnék magamnak párt, mert mindig is az én boldogságomat akarta.

Én vagyok túl önző és nekem is így kéne hozzáállnom?Mindketten nagyon sok fájdalmat okoztunk a másiknak, ő megbocsátott,de újra már nem akarja kezdeni velem. Már azóta én sem,mert rájöttem mik nem tetszettek benne, amik egy hosszú távú kapcsolathoz nem jönnek jól.

Bennem mégis az van, hogy legyen féltékeny,ha mással lát, jöjjön rá, hogy hiba volt elengedni és szenvedjen,hogy nem lehet már velem. Ő meg úgy tűnik tök közömbös, azt csinálok amit akarok.


Én miért vagyok ilyen gonosz?Vagy ő is csak megjátssza magát?Én is szeretném,ha őszintén azt akarnám, hogy legyen ő is boldog vkivel és én is és ennyi.


2009. nov. 13. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:

mindenki másképp éli meg egy kapcsolat lezárását.

ha ez fokozatosan történik, vagyis nem egy hirtelen, drasztikus szakításról van szó az egyik fél részéről, úgy hogy a másik még szerelmes, akkor általában nem akkora a szenvedés, hogy féltékenyek legyünk, hiszen fokozatosan már kiszerettünk a másikból.

2009. nov. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%

Valószinűleg neked sokkal nehezebb elengedned, másfelől pedig önző is vagy, mint ahogyan irtad.

Azért mert te szenvedsz még a hiányától, elvárnád, hogy ő is ugyanúgy szenvedjen. Ne légy gyerekes, vége, az élet megy tovább.

Lehet, hogy majd egyszer valamikor rájössz, hogy hiba volt, de hát ilyen az élet!

2009. nov. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak az szerethet, aki önző és hisztis módon teszi.
2009. nov. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!