Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hülyéskedik el mindent?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hülyéskedik el mindent? Nektek ez bejönne?

Figyelt kérdés

Barátom mostanában nagyon komolytalan, és már alig lehet vele beszélgetni.

Mindent elviccel, pl barátnőim mikor elmennek a párjukkal már mondja,hogy na leléptek 'sikálni' számára nevetséges a vezeték nevem is, lefordítja angolra majd azon szórakozik, utánozza a hangokat amiket szeretkezés közben kiadunk, de mikor olyat mond, hogy xy-nak viszketett a p--nája és nemtudom mi...akkor már tényleg idegesítő. Na meg a folytonos grimaszai...próbálok neki puszit adni, ő vág egy hülye pofát, vagy kidugja a nyelvét stb...

És meséli, hogy a barátaival milyen ökörségeket beszélnek/csinálnak....

Még mondja, hogy én ezeken miért nem nevetek? Nekem eddig eléggé jó humorérzékem van, szeretek nevetni, vicceket mesélni, meg olyan barátnő akartam lenni, aki előtt önmagát adja, de ez kicsit sok már.

Ti ehhez hogy viszonyulnátok?


2013. okt. 24. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetnéd tőle, hogy az-e a célja hogy óriás óvodásnak lásd, mert ezzel a viselkedéssel csak a férfias képét rombolja előtted.
2013. okt. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Attól félek,hogy ha mondok ezzel kapcsolatban valamit, akkor majd ha vissza is fogja magát, nem fogja jól érezni magát velem, és inkább másokkal lenne.

Vagy nem is tudom mit csináljak, de ezek a dolgok kiábrándítóak..:/

2013. okt. 24. 16:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet most éli a gyermekkorát. Szerint ülj le vele beszélgetni és mond meg, hogy ez az én nem tetszik neked.

Amúgy csinált ilyeneket amikor még nem voltatok együtt vagy csaj most jött ki rajta?

2013. okt. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, szerintem most üt ki rajta egyre jobban.

Amíg nem jártunk, csak ismerkedtünk egyáltalán nem ilyen volt. Viccelődtünk akkor is, de nem így. Komolyabb és tisztelettudóbb, kedvesebb volt. Mintha csak megjátszotta volna, most így visszagondolva.

2013. okt. 24. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!