Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Már mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Már mindent kipróbáltam.

Figyelt kérdés
A barátommal 1 éve vagyunk együtt mindketten szüzek vagyunk, fél év után úgy volt hogy szexelünk de mire oda jutunk az előtt a barátom bevágja hogy még nem meri. Ennek már fél éve azóta minden héten próbálkozunk de mindig benyögi hogy nem áll készen. Sokat pettingelünk, de az se segít.. Komolyan mondom csaj léremre hamarabb állok készen erre mint a barátom... Ma is úgy volt hogy szexelünk de bevágja hogy nem áll készen sokszor veszekszünk emiatt mert mindig mondka hogy most már készen állok de mégsem..:/
2013. okt. 19. 23:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
fura
2013. okt. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Kötözd ki és erőszakold meg!
2013. okt. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

elég puhapö.csnek hangzik :DDDD

de most komolyan

ha segíteni szeretnél neki, beszélgessetek arról, hogy miért nem megy neki

2013. okt. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba ha nem kellesz neki...
2013. okt. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szia, nem tudom hány évesek vagytok, de egyébként ez nem szégyen, van ilyen. Nálunk én voltam így (a lány) hogy már-már amiatt szakítottunk, hogy sosem álltam készen.. Egy kicsike alkohol megoldotta a gondomat! :) Javaslom, egy két pohárka valamit igyatok meg előtte. (de ne túl sokat, mert akkor meg ellenkező hatást értek el vele).
2013. okt. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem de azt mondta hogy fél hogy elrontja de ajh :( legközelebb megerőszakolom vagy nem tudom :(
2013. okt. 19. 23:43
 7/17 A kérdező kommentje:
A pezsgő jó ötlet:P
2013. okt. 19. 23:44
 8/17 anonim ***** válasza:
Lehet hogy fitymaszűkülete van.
2013. okt. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Hulye:D
2013. okt. 19. 23:45
 10/17 Noydra ***** válasza:
Korotok? Amúgy alkohol. Ha azután sem tudod leteperni, akkor van egy rossz hírem: Nem pinára játszik...
2013. okt. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!