Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért próbálják elhitetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért próbálják elhitetni velem, hogy lesz párom?

Figyelt kérdés

Régebben munkatársaim mind azzal hitegettek, hogy biztos rám talál a szerelem, meg megtalálom a páromat én is, de könyörgöm! Ha a kis ujjamat se mozdítom, akkor miért állítanak ilyesmit? Nem teszek semmit azért, hogy legyen barátnőm, igaz hogy fáj a magány, de nem szokásom panaszkodni, meg ha ilyen hülye vagyok akkor forduljak fel egyedül mert megérdemlem.

Akkor meg miért állítottak ilyesmit? Talán azt hitték, hogy megváltozom majd idővel?


2013. okt. 23. 19:14
1 2
 1/16 NyolcOne9 ***** válasza:
100%
A rákosnak is azt mondják, hogy meg fog gyógyulni. Természetes emberi reakció.
2013. okt. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
honnan tudjam,?
2013. okt. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nem, csak vigasztalni akartak téged. Nekem is ezt szokták mondani még otthon is egyébként.


De ha megnyugszol, akkor én mondom, hogy egyedül fogsz meghalni, ha a kisujjadat sem mozdítod. :3

2013. okt. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ez hasonló mint a jó reggelt. Mondanak valami pozitívat közben meg gondolatban elküldenek a francba. És ez a helyes hozzáállás, forever alone!
2013. okt. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Nekem nem kell a göndör falazás, egyenest mondják meg az arcomba, hogy mi a helyzet minthogy tévhittel hitegetnek.

2013. okt. 23. 19:18
 6/16 anonim ***** válasza:
Az emberek már csak ilyen álszentek. :(
2013. okt. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ugyanaz mint mikor a halálán lévő embernek mondják hogy nem lesz semmi baj, meg meg fog gyógyulni. Ez a szokás, az emberek biztatják a másikat még ha maguk is látják hogy tök esélytelen a dolog. Ne foglalkozz vele, Te úgy is tudod hogy nem lesz senkid.
2013. okt. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem az hogy nem lesz senkim, csak ahhoz kéne eljárni ismerkedni erre-arra meg hasonlók, és én meg csak itthon vagyok, próbálok munkát keresni, de nem járok úgy társaságba (egyáltalán nincs is semmilyen társaságom), nincsenek se barátaim de még haverjaim se akikkel érdemes lenne kimozdulnom itthonról, így hát inkább ülök a fenekemen és lényegében vegetálok.
2013. okt. 23. 19:25
 9/16 anonim ***** válasza:
A meglátásod helyes. Egész nap a szobádban ülve nagyon kicsi a valószínűsége hogy valaha is lesz kapcsolatod. Kérdés hogy akarsz-e ezen változtatni. Ha igen akkor miért nem csinálod? Egyedül is el lehet járni bárhova. Nekem vannak barátaim, de ha épp egyiknek sincs kedve kimozdulni én egyedül is ugyanúgy elmegyek. Sőt, így lehet igazán csajozni. Ha a barátaiddal vagy akkor nagyrészt velük beszélgetsz és ez leköti minden idődet, ha egyedül vagy akkor tudsz ismerkedni másokkal.
2013. okt. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

# 9:

Csak az a baj, hogy nem mindenki annyira tökös legény, mint te. :(

2013. okt. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!