Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre mi lehet a megoldás? .

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok. Nincsenek értelmesnek mondható barátaim, akikkel megbeszélhetném ezt, a szüleimmel pedig nem tudom..

Tehát így névtelenül pár itteni értelmes ember véleményére lennék kíváncsi.


A fiatalkoromat végig a gép előtt töltöttem, (elég nagy kocka voltam) ezért kicsit elvont gyerek lettem. Félénk.. stílustalan és a tipikus csesztetni való gyerek..

2 éve abbahagytam ezt az életmódot, és próbálok beilleszkedni az átlag emberek közé. Lettek barátaim, egy kedves lány barátom pedig útmutatásával segített kialakítani egy normális stílust, hajat, ruhákat, stb, és így váratlanul eléggé vonzó lettem a lányok körében (ami eddig eléggé nem voltam, ezért az önbizalmam eléggé a béka feneke alatt marad valszeg örökre).

És megtetszett egy lány, akinek én is tetszettem.. 2-3 évig beszélgettünk, már szinte könyörgött h kérdezzem meg h akar e velem járni (eléggé szerencsétlen voltam még...)

és persze elszúrtam..

Azóta sok lány próbál ismerkedni velem, de egyre sem tudok ránézni, mert mindig az az 1 lány jár a fejemben..

És ez eléggé rossz érzés.. nem merek más lányokhoz közelíteni mert félek ettől az érzéstől..

Annyi szép lány volt eddig akiket nézegettem, tényleg helyesek és csinosak voltak, tetszettek, és amint megtudtam hogy én is bejövök nekik hagytam a dolgot..

Alkoholista nem vagyok, nem is cigizek..

Szerintetek mit kellene tennem?

Értelmes válaszokat légyszi.


2013. okt. 22. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi különöset nem kell tenned. Foglald el magad, sportolj (!), legyen hobbid, amit szeretsz csinálni, és ha majd ki leszel békülve magaddal, akkor megszűnnek az ilyen fajta problémáid.
2013. okt. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is elég kocka voltam mindig. És ez azt is magával hozta, hogy nem jártam el otthonról. Igazi barátok nulla. Önbizalmam nulla. Nem is mertem volna személyesen ismerkedni.


Így aztán nyeltem egy nagyot, és azt fordítottam előnyömre, ami eddig hátrány volt:) A számítógép, és az internet. Elkezdtem interneten ismerkedni, randizni, volt pár kapcsolatom is, 1 kicsit hosszabb, és több rövidebb, ez mind 5 év alatt, aztán megismertem a férjemet:)


Mindenképpen foglald el magad, ha van hobbid akkor azt csináld, vagy keress, ismerkedj!


Ha úgy látod, hogy nincs remény azzal a lánnyal akire gondolsz, akkor engedd el.


Ha beleveted magad az ismerkedésbe, akkor már pár randi után simán lerázod magadról a visszautasítást (már ha kapsz), és idővel az igazit is megtalálod:)


Ja és ne akarj görcsösen párkapcsolatot rögtön. Próbálj barátkozni is:)


27/N

2013. okt. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Én ezt " amint megtudtam hogy én is bejövök nekik hagytam a dolgot.. " olyan 16 éves korom körül csináltam.

Szerintem tök normális dolog, még éretlen vagy, későn kezdted a dolgot, mert a számítógép előtt ücsörögtél. El fog múlni. :) Addig is, nézegesd a csinos lányokat, előbb-utóbb valamelyik megfog majd. Átvitt értelemben is. :)

2013. okt. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!