Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél éve vagyunk együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve vagyunk együtt a barátommal és nagyon-nagyon, de nagyon szeretem, egyre jobban. Tényleg eltelik egy év és elmúlik a szerelem és szakítani fogunk?

Figyelt kérdés

Annyira szeretem őt tiszta szivembol, hogy nem tudnám az életem nélküle elképzelni, nem akarom elveszíteni...

Nagyon jól kijövünk egymással, sok mindenben hasonlítunk, soha sem veszekszünk. Annyira tökéletes minden, ő álmaim pasija, pont ezért félek, hogy egyszer csak ez véget ér és akkor mi lesz velem...


2013. okt. 19. 17:02
 1/9 FIVESTAR ***** válasza:

Akkor keresel egy másik pasit.

Gondolom most jöttetek össze, velem, és az exemmel is ez volt...az elején rózsaszín felhők, majd egyre rosszab lett...onnantól menthetetlen volt

2013. okt. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

most a "nincsen semmi problémám, csinálok magamnak egyet" szindrómát láthatjuk:D


az nem törvényszerűség, hogy 1 éves kapcsolatoknak tönkre kell menni.. a kapcsolatokra nincsen törvény, csak statisztika! és két emberen múlik

intézd úgy, hogy így is maradjon a helyzet, és akkor nem fgtok szakítani..

de mi lenne, ha nem paráznál?:D a boldogságot többféleképpen el lehet rontani, és az egyik módja az, hogy "de meddig tart ez?".. erről szokj le

2013. okt. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet megjósolni. Hidd el, nem érdemes emiatt parázni! Még az is lehet, hogy összeházasodtok.
2013. okt. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon, de igazán nagyon, még annál is jobban, mint gondolná akárki! El fog múlni, max , de igazán a max, három év múlva!Utánna jön, én igazán nem ilyet akarok!
2013. okt. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet megjósolni? A csajnak már akkor a szakításon jár az eszem amikor szerelmes és minden jó. Ez már így halálra van ítélve, ezzel a hozzáállással.
2013. okt. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz biztos benne. Én fél éve vagyok együtt barátnőmmel, és néha ugyanezen jár az agyam. Pedig mindent megtennék érte, és belehalnék, ha véget érne. Ha megbeszéltek mindent, őszinték és kitartóak vagytok, akkor biztosan együtt maradtok. De a szerelmed előbb-utóbb egy nagyon mély szeretetté fog válni, ami már egy jóval erősebb kötelék.
2013. okt. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6os, pontosítanék

"a szerelem előbb-utóbb egy nagy mély szeretetté fog válni"

nem!

a szerelem előbb-utóbb el fog múlni.. a kapcsolat szerelem nélkül pedig úgy tud kitartani, ha amíg a szerelem összetartott, addig kialakítottatok egy nagy mély szeretetet! nem a szerelem fog átalakulni.. az túl egyszerű lenne, és nincs is benne munka:)

2013. okt. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én is folyton ettől rettegtem..meg is lett az eredménye két hónap után tegnap szétmentünk. nem szabad ezen kattogni!! élvezni kell amíg tar

amúgy ezt az összetartó mely szeretetet hogy lehet megcsinálni? ttényleg iszonyú sok kapcsolat megy úgy tönkre hogy elmúlt a szerelem. van aki így eleve kilép mert szeretné még átélni valaki más kellett vagyis ragaszkodik az érzéshez.

2013. okt. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Minek ezen kattogni, demokrácia van, nem? Akkor meg éljetek úgy mint a keverék kutyák!
2013. okt. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!