Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan beszéljem le magam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljem le magam a hirtelen (és nem igazi) szerelemről?

Figyelt kérdés

A kérdés egy kicsit furcsa, de a lényeg annyi:

Annyira vágyom a szerelemre (mivel még sohasem voltam igazán szerelmes), hogy bármelyik fiúba képes vagyok "beleesni", aki kedvesen szól hozzám.

Tudom, hogy ezek nem igazi érzések mégis nagyon nehéz kontrollálni.

Tudna esetleg valaki tippeket adni?

Mással is szokott ilyen történni, vagy csak én vagyok ennyire dilis?

17/L


2013. okt. 17. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:

én se voltam még szerelmes, és ha egy lány visszaköszön nekem akkor azt gondolom hogy húúúú megtaláltam a feleségem :D



hogy érted hogy nehéz kontrollálni? én úgy értem hogy csókolózni szoktál emberekkel, és közben jössz rá hogy ezt nemkéne. jól sejtem?

2013. okt. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mielőtt beleesnél valakibe, gondolkodj. Ha végiggondolod az érzéseidet, rájössz, mi a szitu.
2013. okt. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nehéz kontrollálni, azaz tudom, hogy nem vagyok belé szerelmes, mégis gombóc van a gyomromban, ha vele beszélek, vagy remegek, szóval előjönnek a szerelem szokásos tünetei.
2013. okt. 17. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!