Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemrég vagyok túl egy szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég vagyok túl egy szakításon, ami miatt nagyon sok 'szabadidőm' lett. Unatkozom, nem tudom, hogy mit csináljak. Ti miket csináltatok ilyenkor?

Figyelt kérdés
2009. nov. 10. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Megyek bulizni állandóan és sportolok szabadidőmben, meg ezt a nyamvadt oldalt nézegetem unalmamban:)
2009. nov. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
barátnőzés, szépítkezz, keress vmi hobbit, főzz vagy vmi, szokj le a cigiről :D
2009. nov. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Istenem, még nem is sejted, milyen szerencsés vagy :D

Tiéd a világ, azt csinálsz, amit akarsz, nem kell alkalmazkodnod senkihez/semmihez!!!

Használd ki, amíg lehet, mert nem maradsz sokáig egyedül ;)

2009. nov. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

színház, olvasás,koncertek, barátkozz.

fiu v lány vagy?

2009. nov. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mikor a szakítás után sok szabadidőm maradt kerestem egy kondi termet és oda jártam. most inkább annak örülök, hogy valakihez alkalmazkodni kell. sokáig nem volt senkim.
2009. nov. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
lány vok. hiányzik, és nem tudok mit csinálni :S
2009. nov. 10. 18:03
 7/7 anonim ***** válasza:

jorég volt ilyen időszakom,remélem nem is lesz többet

19 voltam mikor utoljára szabad voltam...

buli-pia-szex-buli-pia-szex....kikellett heverni az exet...:D

2009. nov. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!