Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátnőm a zoknijával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm a zoknijával ütöget családon belüli erőszak? Kihez forduljak? Tanácstalan vagyok

Figyelt kérdés
2013. okt. 13. 14:21
1 2
 11/12 vaszily katalin ***** válasza:
10év házság után az mondhatom,mosolyogj,légy hozá kedves,s ő fog buntudatot érezni,azért mert megbántot ha még hülyeségböl is.ha nemérzi,fogd meg a kezét ultesd le kérdezd meg miért csinálta,bántotalak én egyáltalán.biztos meg fog lepödni,reméljük igy aba hagya ha nem ,szerintem nadrágot akar hordani.szeintem.
2013. okt. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Zebra3328 válasza:

Először röhögtem rajtad, aztán úgy gondoltam komolyan veszem a kérdést.

Ha még csak a barátnőd, akkor nem családtagod, ezért nem is lehet családon belüli erőszak az eseted. Mindenképpen szólj neki, hogy ez neked nem tetszik és hagyja abba. Ha ez nem vezet eredményre akkor szakíts vele, ahogyan azt a rossz barátnővel teszik az emberek.

2013. okt. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!