Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jövője a dolognak?

Figyelt kérdés
Pár hét netes ismerkedés után úgy tűnt jól illenénk egymáshoz a fiúval, így randit beszéltünk meg. Kellemes este volt, viszont hiányzott a kémia, az a bizonyos plusz.... Mindketten éreztük ezt és meg is beszéltük a dolgot. A fiú nagyon kedvel engem de fél, hogy ha elsőre nem 'ment' akkor az idő sem segítene a dolgon, Én viszont pl az izgalom miatt sem tudtam elengedni magad elsőre. Lehet jövője a dolognak szerintetek?
2013. okt. 13. 00:28
 1/6 anonim ***** válasza:
persze hogy van, ne adjátok fel most , kell oda még egy pár randi:)
2013. okt. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nincs. Ha van kémia akkor azonnal működik, ha nincs felesleges eröltetni, mert az izzás elmarad.
2013. okt. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne adjátok még fel! Van, hogy egy kis idő kell, amíg beindul a dolog.
2013. okt. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez sajnos kuka. A srácot ezek után meg ne hitegesd, mert ezzel nem csak az ő életét keseríted meg, de magadnak is hazudsz.
2013. okt. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi az hogy hiányzik a kémia? Az a bizonyos plusz? Úgy érted, nem akartad egyből leteperni? Merthogy a kémia az tulajdonképpen a szexuális vágy tudomásom szerint. Vagy valaki máshogy tudja?

Milyen plusz kéne azon felül, hogy kedvelitek egymást? Első randira bőven elég ennyi szerintem.

Bár ha saját példámból indulok ki, én sem éreztem semmi izzás félét és nem is voltunk együtt pár hónapnál tovább. De azzal se ám, akinél megvolt a vonzalom akinél alig vártam hogy megcsókoljon vele is hamar elmúlt mondhatni ez nem szerelem sajnos csak múló fizikai varázs. Később már nem is értettem mit ettem rajt első alkalommal.

2013. okt. 13. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Simán lehet. 1 randiból nem lehet megmondani semmit. 1 ember nem tudja igazán megmutatni magát pár órácska alatt...


Szóval adjatok időt a dolognak. Ha kellemes volt az este, az már jó szerintem.

2013. okt. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!