Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van jövője a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van jövője a dolognak? Részletek lent

Figyelt kérdés

Üdv! Lenne egy kérdésem, vagyis szeretném tudni a véleményeteket erről a dologról!

Először is 16 éves fiú vagyok:) Van egy 14 lány, akit 1 éve ismertem meg!

Nagyon bejött az első találkozáskor, pár hét múlva el is mondtam ezt neki, akkor azt válaszolta h ne járjunk:S Legyünk csak barátok! Azóta is jóban vagyunk, találkozunk gyakran. És ugye nekem még mindig bejön(sőt egyre jobban), és nála is vannak olyan jelek, melyek azt sugallják h tetszem neki(Pl. képes eljönni a nyaralása előtti estén velem találkozni, egyéb ilyen dolog). Na most az a nagy helyzet, hogy össze akar jönni egy pasival. És most ezt nézzem végig, és csak bízzam benne h nem jönnek össze??:S:S Vagy menjek oda és mondjam el neki mit érzek? ---Am ő vallotta be a szerelmét a srácnak, és a gyerek gondolkozik a dolgon!---

Nem szeretnék újabb visszautasítást, mert akkor már nem működne a baráti kapcsolat sem:S:S


Bocsi hogy hosszú lett, de így érthető szerintem!

Előre is köszi a válaszokat/véleményeket!


2009. aug. 15. 23:50
 1/5 anonim ***** válasza:

nem értelek. minek futsz olyan busz után ami úgysem vesz fel? ha egyszer barátnak kellesz neki akkor nem lehet mit csinálni. látod... másba szerelmes... akkor minek hajtasz utána.


a másik meg az, hogy mondd el neki amit érzel. ha erre se mondja, hogy benne van a járásban akkor értsd meg, hogy nem jössz be neki külsőre. lehet mint barát a belsőd az megfogta. de más nem erről nem te tehetsz ízlések és pofonok majd lesz más lány aki elolvad tőled ha meglát... na ennyi, remélem tudtam segíteni.

2009. aug. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:)
2009. aug. 16. 09:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nyiltan kérdezz rá a dolgokra, hogy érez-e valamit irántad, vagy csak barátiak a dolgai feléd. Ha csak baráti, azt tudom tanácsolni, ne találkozz vele olyan gyakran, mert az neked lesz írtó rossz.. :( Ha viszont érez valamit irántad, akkor hajrá, de ne rohand le mindjárt! :) Sok sikert!
2009. aug. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én is csak azt tom mondani, hogy kérdezd meg tőle. De ne msn-en, személyesen és ne hagyd, hogy kitérjen a válasz elől. A lányok gyakran ezt csinálják. De sztem 14 éves, még Ő sem tudja mit érez. Sztem hagyd...túl gyerekes. Ha járnátok is sztem nem lenne vmi hosszú kapcs.
2009. aug. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:) Épp jön aug 20.-a, vele leszek akkor is:) Rákérdezek, akkora baj csak nem lesz:S:)
2009. aug. 16. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!