Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Unokatesó love? Nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unokatesó love? Nem vagyok normális?

Figyelt kérdés
Soha nem volt idősebb testvérem. Kisebb koromban is csak az unokabátyám volt nálam az idősebb. Mivel nem volt rajtunk kívül más a családban rengeteg időt töltöttünk együtt. Megszerettem. Későbbb betudtam annak, hogy fiatalon mindenkinek tetszik egy férfi rokona és kinövöm. De most már szerintem elég nagy vagyok ahhoz, hogy ezt elengedjem. Amikor a barátnőjét bemutatta kicsit féltékeny voltam rá és talán szigorú is a lánnyal szemben. Ha jól tudom a törvényeink az unokatestvérek között engedélyezik a kapcsolatot de az esetleges utódok szempontjából nem a legjobb. Valóban szeretem és nem tudtam elengedni vagy csak féltem, mert nagyon közel áll hozzám? Mit tehetnék?
2008. júl. 5. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem azért vagy féltékeny, mert sok időt töltöttetek el együtt, egymáshoz nőttetek, és nagyon megszeretted, de csak barátként/unokatesóként. Félted. Ez teljesen természetes! De ha talán szerelmes vagy akkor nagyon sokat gondolsz rá, mindig hiányzik stb.. az azért nem jó dolog és a rokonaitok sem néznék jó szemmel ha együtt lennétek.. Amit tehetsz: elfelejted.Nem tudsz mást tenni, őt nem fűzik hozzád olyan érzelmek, mint esetleg téged hozzá, hisz barátnője van!
2008. júl. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményed. A barátnőjével már egy ideje nincsenek együtt ezért gondoltam pont most erre. Sajnos igazad van mert ezt hívják túl közeli rokonnak (mert ő az apám bátyjának a fia) Amikor katona volt is rá gondoltam. Hihetetlen. El kell felejtenem...
2008. júl. 5. 23:01
 3/9 anonim ***** válasza:
En hasonlo helyzetben vagyok mint te! Vagyis azt konkretan nem irtad h valohaban mit erzel iranta. nekem nagyon tetszik az unokatesom, es lehet most sokan hulyenek neznek de tobbszor fantazialtam mar rola ugy!
2008. júl. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Első unokatestvérrel tilos házasodni.

Másodiknál, ha jól tudom, genetikai vizsgálat kell.

2008. júl. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor teljesen egy csónakban evezünk. Átérzem minden fájdalmadat. Egyszóval megértelek. Hogy mit érzek pontosan? Már fogalmam sincs. Az egyik pillanatban majd megőrülök, a másikban pedig gyengén érzem magam miatta. El nem engedném egész életében bár az első hozzászólónak igaza van. Nem szabad ez a kapcsolat, hiszen apám testvérének a fia és saját élete van. Elvégre 24 éves. Hiába támogatja a törvény, nem lehet. Egyszer a nagymamám is megjegyezte, hogy túl szigorú vagyok hozzá és keményen bírálom a "választásait". Remélem nem sejt semmit. Kicsit gáz lenne..
2008. júl. 6. 23:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem "csak" a masodik unokatesom, szoval koztunk barmi lehet! :) De nalad mar nehezebb a helyzet mert neked az elso unokatesod. En legszivesebben elmondanam neki, de nem tudom hogy reagalna. Mi picit messze lakunk egymastol, es csak ritkan talalkozunk de nincs olyan nap h ne gondolnek ra.
2008. júl. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A tegnapelotti 20:24 es valaszolo vagyok!
2008. júl. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne orulj meg...En is beleszerettem az elsofokumba de en azert mert (mostmar a szerelem gyulolette alakult :@) az a szemet kikezdett velem ..most utolag vissza gondolva o csinalta az egeszet valami fellobbantott bennem :@ es ezert haragszom ra..nem is talalkozom vele soha nem is akarom latni..nagyon sok fajdalmat okozott nekem ezzel ...Az igazat megvallva mi nem egyutt nottunk fel..o kulfoldon elt nem is lattam soha csak kb 2-3 eves korunkig eltunk egy kornyezetbe utana mar nem is ...es most 16-17 evesen...talalkoztunk ugymond "eloszor" tudatosan....De nekem megsem fordult a fejemben a dolog...csak amikor tobben mondtak hogy ez a srac maskepp gondol rad..onnantol kezdve nem foglalkoztam vele kerultem...s a vegen amikor hianyzott a tarsasaga ...valahogy olyan erzes fogott el hogy uristen mi van ha en is ???? Es ennyi volt szerelmes lettem bele...De en nem csinaltam orultseget kerultem ezzerrel es mara mar meg is mondtam hogy soha nem akarom latni soha :@......Es ehhez is tartom magam ....Szal...Verd ki a fejedbol...ket nagyon fontos ok miatt

1.Az utodaitok valamilyen fogyatekossagban fognak szenvedni ez fix

2.ISTEN elott hatalmas nagy BUN...

2010. aug. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsó szerintem te még szereted, csak így próbálod leplezni


velem is kikezdett az unokatesóm elég nyíltan (lesmárolt), de nekem szerencsére többeszem volt. Nem volt könnyű, szívtam a fogamat rendesen, de végül jól döntöttem. Nem bántam meg :)

2011. jan. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!