Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is nekem kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nekem kellene keresnem? Ez a barátos dolog célzás lehetett? Ti ezt a beszélgetést mire vennétek? Mit szűrtök ki belőle?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akit szeretek és 4 napja nem keresett, előtte viszont állandóan sms-eztünk, meg msn-en is. És 4 nap után összetalálkoztunk és azt mondta hogy: Amilyen az adjon Isten, olyan a fogadj Isten, ezt arra értette hogy ha én nem keresem akkor ő se keres engem, mert nem akar b...tatni. és mondtam neki hogy nem venném annak, de jól esne ha ő is írni néha nem csak én irnák mindig rá.Mert én meg azért nem írok már rá, mert cikisnek tartom.és erre azt mondta hogy miért ha a pasim lenne akkor se írnék és mondtam neki hogy az teljesen más helyzet lenne, és azt mondta hogy nem.
2009. nov. 9. 20:42
 1/5 anonim válasza:
én is kiváncsi vagyok a véleményekre, hasonló helyzetben vagyok.
2009. nov. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igaza volt a srácnak, nagyon hülyeség ilyeneken fennakadni. Ha beszélni akarsz vele írsz, ha meg nem akkor nem(de akkor minek is várod el,hogy ő írjon?)
2009. nov. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"Isten, olyan a fogadj Isten" ilyet nem tudom milyen ember mond manapság. De nem ez a lényeg. Attól függ mióta vagytok együtt, vagy mióta találkozgattok. Alapból a fiúnak kell keresnie téged. A fiúnak ezért nem lehet olyan problémája, hogy jajj már nem keresett négy napja mert ha akarok beszélni a lánnyal felhívom. Az más kérdés hogy ha már régóta találkozgatunk, vagy járunk egy ideje akkor elég rosszul esik, ha mindig nekem kell keresni. Ha eddig mindig te kerested, és négy napig nem hívott fel így hogy most nem kerested, az gáz.
2009. nov. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
éretlen kisgyerekek vagytok.
2009. nov. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én nem tudok neked segíteni, engem is idegesít, ha mindig csak én írok...
2009. nov. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!