Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan van hogy egész életedben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan van hogy egész életedben szeretted a párodat, vagy csak a filmekben igaz?

Figyelt kérdés
2013. okt. 9. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Feleség ér? Mert nekem nincs "párom" csak feleségem.


20 éve élünk együtt, ebből 10 év házasság (eddig) de úgy néz ki, hogy az érzés nem múlik el soha! (Persze ez már nem az a lángoló szerelem, mint 20 éve, hanem kölcsönös megbecsülésen alapuló szeretet!) El nem tudnánk képzelni az életet egymás nélkül.

2013. okt. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Van ilyen, de nagyon sok olyan házasság van ami csak álca, nem lesznek meg egymás nélkül ugyan de sokszor a szeretet sincs meg csak megszokták egymást.

Bár én nagyon szeretem még mindig a volt barátomat, de sajnos el kell előbb utóbb fogadjam azt a szomorú tényt hogy ő már 1 éve nem szeret engem akkor szakítottunk is, megbeszéltünk mindent, barátság megmaradt heti 1-2 alkalommal beszélünk is, meg jóban vagyunk de szerelem már nincs

Ennek részben örülök is hogy a barátság megmaradt plusz az is hogy mindig őszinte és közvetlen volt velem, sosem beszélt mellé, mindig nyíltan egyenesen mondta meg mi a helyzet. A szakításunkat is ő kezdte el, leültünk elmondta mi a szitu, egyenesen, nyíltan megértettem, bár bántott a dolog de vigasztalt hogy ne keseredjek el mert mégsem kell olyan kapcsolatba lennem ami csupa hazugság és nem akarja hogy még nagyobb baj legyen. Még mindig érzek iránta szerelmet 4 év együttlét után és már 1 éve szakítottunk, de egyszerűen még mindig nem bírom nélküle. Talán azért ilyen könnyű mert még mindig beszélünk és ez megnyugtat de egyszerűen hiányzik az ölelése meg a csók, az összebújás, de már el kell fogadjam és tovább kell lépnem. Ő neki már van kapcsolata közel fél éve, ismerem is a lányt jóba is vagyunk gyakorlatilag barátnők, ő is megmondta hogy nem zavarja hogy beszélünk meg időnként összefutunk, tetszik is neki nincs ezzel gond, csak legbelül engem mégis aggaszt de hálásnak kell lennem azért amiért ilyen kedves és még most is segít plusz nem hagyja hogy beforduljak. De ez van el kell fogadni, és szerintem még akkor is így lesz legbelül ha már lesz új kapcsolatom.

2013. okt. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!